Eiki EK-815U

UDOSTĘPNIJ:
17-10-2017

Prezentowany projektor to model wykorzystujący technologię wyświetlania obrazu, opartą na dwóch laserach – czerwonym i niebieskim.

Firma Eiki zaprezentowała nowy laserowy projektor, pracujący w rozdzielczości WUXGA (1920 × 1200). Oferuje jasność na poziomie 8500 lumenów, kontrast 100 000 : 1 oraz opatentowany silnik optyczny, zapewniający całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu. W przeciwieństwie do tradycyjnych projektorów laserowych, opartych jedynie na laserze niebieskim, projektor korzysta dodatkowo z czerwonego, który pozwolił mu osiągnąć bardzo wysoką jakość projekcji z niewiarygodnym odwzorowaniem kolorów. Pisząc ściślej – projektor pokrywa 116% przestrzeni barw dla Rec.709.

Eiki EK-815U został wyposażony w szereg złączy; wśród nich znajdziemy LAN, HDBaseT, HDMI, VGA i USB. Obiektyw oferuje regulowane przesunięcie zarówno w pionie, jak i poziomie, korekcję trapezową i wyostrzanie krawędzi. Na rynku dostępnych jest również sześć opcjonalnych soczewek o różnych ogniskowych – od 0,36 do 15,24.

PRODUCENT: EIKI International - www.eiki.cz

DYSTRYBUTOR: ProAUDIO AVT - www.proaudio.pl

reklama

TAGI:

EIKI International
Projektor
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.