Edbak IDS07

UDOSTĘPNIJ:
21-09-2017

Wewnątrz galerii handlowej lub w miejscach użyteczności publicznej potrzebne są niezawodne rozwiązania do przekazywania treści i kontaktu z odbiorcą. Edbak w swojej ofercie ma kilka ciekawych rozwiązań do zabudowania ekranów multimedialnych. 

IDS07 to multimedialny infokiosk do ekranów o przekątnej od 42 do 46 cali, który został zaprojektowany do pracy wewnątrz budynków. Cechuje się solidną metalową konstrukcją z wewnętrznym system wentylacji. Został wyposażony w antyodblaskową i odporną na akty wandalizmu szybę. Infokiosk umożliwia umieszczenie jednego ekranu. Jego waga wynosi 100 kg, a wymiary to 2100 × 1000 × 450 mm (D × S × W).

PRODUCENT: Edbak - www.edbak.com

DYSTRYBUTOR: Edbak - www.edbak.com

reklama
czytaj także:
testy

EDBAK VX 100

Na łamach AVI często pojawiają się nowoczesne rozwiązania multimedialne dla przestrzeni publicznych oraz wszystkich innych miejsc wymagających aktywnych paneli informacyjnych. Firma Edbak to polski producent, który w sposób bardzo dynamiczny dostosowuje swoją ofertę do potrzeb rynkowych. Firma istnieje od 1992 roku i zatrudnia około stu czterdziestu pracowników. Ta polska marka korzysta z bardzo nowoczesnego parku maszynowego, wspieranego własnym biurem konstrukcyjnym. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się wszelkie rozwiązania dotyczące systemów mocowań dla wyświetlaczy LED/LCD, ale nie tylko. Edbak to również urządzenia i akcesoria dotyczące sektora digital signage – w szczególności totemy, infokioski oraz obudowy zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Produkty Edbak są widoczne w miejscach, które każdy z nas kojarzy. Należałoby tu wymienić Port Lotniczy im. F. Chopina, Metro Warszawskie czy Parlament Europejski. W cyklu „Pod lupą” przybliżę multimedialny infokiosk oznaczony symbolem VX100.

TAGI:

Edbak
Multimedialny kiosk
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.