Ecler MIMO1212SG

UDOSTĘPNIJ:
13-10-2017

Matryce routingu marki Ecler to profesjonalne i niezawodne urządzenia, które gwarantują ciągłość pracy oraz komfort obsługi instalacji audio.

Ecler MIMO1212SG (MIMO1212 Single) to cyfrowa matryca oferująca dwanaście wejść i taką samą liczbę wyjść. Złącza zrealizowane zostały na Euroblock i nie możemy ich rozszerzyć, lecz dzięki temu producent zaoferował rozwiązania równie zaawansowane jak MIMO88, jednak w niższej cenie. Na pokładzie matrycy, którą możemy w zaprogramować i w pełni kontrolować z poziomu EclerNet, znajdziemy procesor DSP oferujący bramkę szumów, eliminację sprzężeń, parametryczną korekcję na wejściach i wyjściach, mierniki VU, generatory sygnału, ogranicznik, funkcję opóźnienia sygnału w torze, jak również zapisywanie i przywoływanie ustawień. Oczywiście matryca jest w pełni kompatybilna z systemem zdalnej kontroli UCP, dzięki któremu możemy przejąć nad nią kontrolę z poziomu paneli dotykowych WPmSCREEN lub komputera, tabletu czy smartfonu. Ponadto MIMO1212SG oddaje do naszej dyspozycji dwanaście portów GPI i cyfrową szynę odpowiedzialną za zdalną kontrolę, jak również złącze Ethernet oraz szeregowe, a obudowa zajmie jedynie jeden slot w racku.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.