EIKI Red and Blue Laser

UDOSTĘPNIJ:
11-09-2017

EIKI z dumą prezentuje nową technologię laserową Red and Blue Laser, która w trzecim kwartale 2017 roku pojawi się w nowych projektorach.

Projektory z serii EK-810 i EK-620 osiągają wysoką reprodukcję kolorów i bardzo wysoki kontrast dzięki użyciu źródła światła laserowego. Modele te wyposażone są w opatentowany silnik optyczny, zapewniający całkowitą ochronę przed kurzem, a laserowe źródło o żywotności 20 000 godzin nie wymaga stosowania filtrów. Oznacza to mniej kosztowną konserwację, niższy poziom hałasu i niższe koszty eksploatacji. Dzięki siedmiu opcjonalnym soczewkom nowe produkty idealne nadają się do szerokiego wachlarza zastosowań, takich jak cyfrowe oznakowanie, sale audytoryjne, duże sale konferencyjne czy muzea.

Za niewiarygodne odwzorowanie kolorów odpowiada zastosowanie dwóch laserów – niebieskiego i czerwonego. W porównaniu z innymi projektorami opartymi na czerwonym laserze, połączenie zastosowane przez markę EIKI przyczyniło się do powstania projektorów, które z powodzeniem mogą być stosowane przedsięwzięciach wymagających najwyższej jakości obrazu. Jak dobrze wiemy, w tego typu instalacjach nie bez znaczenia przy wyborze sprzętu jest liczba i zróżnicowanie złączy. Projektory oparte na dwóch laserach oczywiście nie zawiodą nas w tej kwestii. Podłączymy do nich wszystko – zaczynając od analogowych źródeł, na cyfrowych skończywszy.

Seria EK-620 z Blue Laser Diode pokrywa 113%, a seria EK-810 z Blue and Red Laser Diode pokrywa 116% przestrzeni barw dla Rec.709.

PRODUCENT: EIKI International - www.eiki.cz

DYSTRYBUTOR: ProAUDIO AVT - www.proaudio.pl

reklama

TAGI:

EIKI International
TEchnologia
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.