Dynacord PROMATRIX 6000

UDOSTĘPNIJ:
07-11-2017

PROMATRIX 6000 stanowi połączenie systemu nagłośnieniowego (Public Address) z systemem ewakuacyjnym opartym na protokole IP. Dzięki temu system możemy łączyć nie tylko z dostępnymi stacjami wywoławczymi i końcówkami mocy, lecz również komputerami stacjonarnymi i przenośnymi.

W ten sposób zdalna kontrola, zarządzanie systemem i jego diagnostyka są możliwe za pośrednictwem Internetu. Dostępność protokołu możliwa jest dzięki zaprezentowanemu ostatnimi czasy modułowi OM-1, pozwalającemu stworzyć szesnaście kanałów Dante, umożliwiając połączenie przez sieć różnych jednostek prezentowanego systemu.

Oznacza to również mniejszą liczbę kabli w instalacji. Od teraz PROMATRIX 6000 pozwala nam stworzyć dziewięćset osiemdziesiąt cztery strefy o łącznej mocy 164 000 W, stosując jeden system, który zaspokoi wymagania integratorów projektujących rozbudowane instalacje pod względem stref i liczby głośników w budynku. System sprawdzi się również w istniejących już instalacjach, które z racji zmian infrastruktury musimy rozbudować, dodając nowe pomieszczenia do systemu ewakuacji. System oparty na sieci udostępnia nam także kanały awaryjne, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Oznacza to, że wyznaczone kanały zawsze będą przesyłały komunikaty ewakuacyjne, nawet jeśli kontrolery stracą połączenie z siecią.

 

 

PROMATRIX 6000 otrzymał certyfikat EN 54, dzięki któremu architekci i integratorzy wybierający system ewakuacyjny mają pewność, że nie zawiedzie on nawet w krytycznej sytuacji. System sprawdzi się zarówno w małych, średnich biurach jak lotniskach, szkołach, hotelach, fabrykach czy miejscach użyteczności publicznej. PROMATRIX 6000 oferuje także monitorowanie poszczególnych stref oraz pamięć flash pozwalającą zapisywać 30 minut komunikatów ewakuacyjnych.

PRODUCENT: Dynacord - www.dynacord.com

DYSTRYBUTOR: Audio Plus - www.audioplus.pl

reklama
czytaj także:

TAGI:

Dynacord
interkom
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.