DataVideo Nighthawk

UDOSTĘPNIJ:
10-10-2017

DataVideo zaprezentował nową serię kamer, które możemy dostosować do własnych preferencji.

Kamery serii Nighthawk firmy DataVideo są wyposażone w wysokiej jakości obiektywy w kompaktowej obudowie, które można dopasować do różnych zastosowań. Kamery są wyposażone w czujnik CMOS 4/3" i pracujący w czasie rzeczywistym HDR z ustawieniami czułości, które można rozszerzyć do ISO 409600 bez najmniejszych przeszkód. Mogą rejestrować cienie i podkreślić każdy szczegół. Obudowę kamer możemy dostosować do własnych potrzeb, jak również zastosować profesjonalne obiektywy producentów takich jak Leica, Panasonic czy Olympus. Daje nam to szereg możliwości stworzenia kamery dostosowanej do indywidualnych wymagań i upodobań. Kolejną z unikalnych cech kamer NightHawk jest przesyłanie strumieniowe RTMP przez dowolną sieć 4G do YouTube’a lub Facebooka, co zapewni nam niski koszt transmisji na żywo konferencji lub prezentacji firmowej.

PRODUCENT: DataVideo - www.datavideo.com

DYSTRYBUTOR: WAMM - www.wamm.pl

reklama
czytaj także:
nowosci

datavideo SE-500MU

Nowy, czterokanałowy przełącznik wideo #datavideo SE-500MU zaprezentowany na #ise2018 to niewielkie, montowane w racku urządzenie o wielkości 1U umożliwiające przyjęcie czterech sygnałów HDMI. Na pokładzie SE-500MU znalazł się skaler, możliwość realizacji przejść MIX, WIPE, CUT, efekty wyciemnienia, picture in picture, podział ekranu oraz kluczowanie Luma Key. Dodatkowo urządzenie posiada dwa wyjścia: multiview oraz PGM co może być wielką zaletą w przypadku zastosowania monitora podglądowego dla prezentera czy prowadzącego. Łatwe zarządzanie urządzeniem oferuje dedykowana aplikacja dostępna zarówno na komputery Windows, mac OS jak i tablety pracujące pod kontrolą systemu iOS oraz Android. Dzięki temu realizator może zarządzać urządzeniem zainstalowanym np. w serwerowni bezpośrednio z sali konferencyjnej czy wykładowej.

TAGI:

DataVideo
Kamera
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.