Crestron Vector

UDOSTĘPNIJ:
22-08-2017

W obiektach użyteczności publicznej, audytoriach czy salach wykładowych na równi z pięknem architektury powinno iść na nagłośnienie. Nowe zestawy głośnikowe od marki Crestron nam to gwarantują.W obiektach użyteczności publicznej, audytoriach czy salach wykładowych na równi z pięknem architektury powinno iść na nagłośnienie. Nowe zestawy głośnikowe od marki Crestron nam to gwarantują.

Głośniki od marki Crestron zaprojektowany zostały do pracy w audytoriach i salach wykładowych, a w ofercie znajdziemy konstrukcje współosiowe od 6, 12 do 15 cali, które możemy wesprzeć podwójnym, osiemnastocalowym subwooferem. Autorski, koaksjalny głośnik zastosowany w serii zoptymalizowany został do reprodukcji mowy. Głośniki z serii Vector przeznaczone są do współpracy z procesorami DSP z serii Avia i oprogramowaniem Avia Audio Tool. Zestaw oferuje naturalne przetwarzanie materiału audio również w niekorzystnych warunkach akustycznych, jakimi cechują się duże audytoria. 

PRODUCENT: Crestron - www.crestron.com

DYSTRYBUTOR: Crestron - www.crestron.com

reklama
czytaj także:
testy

CRESTRON DM

Czego by nie powiedzieć o tej marce, to zawsze kojarzyła mi się z jakością i solidnością. Być może dlatego, że firma zdążyła już wypracować sobie pewne standardy, bo istnieje od 1971 roku. Crestron z dumą podkreśla, że produkty opatrzone tym właśnie logo zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Ameryce. Jak można się spodziewać, zakres rozwiązań i urządzeń proponowanych przez Crestron jest dość spory. Firma oferuje wszelkie rozwiązania związane z dystrybucją AV, kompleksowe zarządzanie zarówno budynkami (BMS), jak i przedsiębiorstwami (EMS). Z logo Crestona występują również systemy zabezpieczania posesji, kolumny głośnikowe, a także software do projektowania GUI. Jest tego znacznie więcej, ale nie jest to temat niniejszego artykułu z cyklu „Pod lupą”. W tym wydaniu z całkiem bliska ocenimy karty AV do przesyłu sieciowego. 

TAGI:

Crestron
Głośniki
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.