Crestron DigitalMedia NVX

UDOSTĘPNIJ:
24-08-2017

Najnowsza linia procesorów DigitalMedia przeznaczonych do przesyłania wideo z serii DM NVX oferuje najwyższą jakość idącą w parze z bezpieczeństwem transmisji.

Nowe procesory pozwalają przesyłać obraz w jakości 4K60, 4:4:4 ze wsparciem dla HDR przez sieć 1 Gb bez jakichkolwiek opóźnień. Urządzenia oferują routingi przez USB 2.0, pokładowy procesor DSP oraz wbudowane algorytmy kodowania i dekodowania sygnału w cenie porównywalnej do urządzeń nie oferujących jakichkolwiek zabezpieczeń. Z racji, że większość przetworników tego typu wymaga do działa drogiej infrastruktury 10 Gb, to nowa seria DigitalMedia cechuje się bardzo wysokim stosunkiem jakości do ceny, dzięki czemu zaoszczędzimy w trakcie wdrażania instalacji AV. Streaming wideo za jej pośrednictwem jest kompatybilny z 4K60 HDBaseT, 4K60 fiber, H.264 oraz NVX. Oczywiście producent nie mógł zapomnieć o zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. W większości przypadków kodowanie sygnału wpływa na latencję, jednak Crestron – za sprawą autorskich technologii – pozwala tego uniknąć dzięki równoczesnemu kodowaniu i dekowaniu ze skalowaniem.

Na serię składa się pięć urządzeń i kart DM-NVX-350, DM-NVX-351, DM-NVX-350C oraz DM-NVX-351.

PRODUCENT: Crestron - www.crestron.com

DYSTRYBUTOR: Crestron - www.crestron.com

reklama
czytaj także:
testy

CRESTRON DM

Czego by nie powiedzieć o tej marce, to zawsze kojarzyła mi się z jakością i solidnością. Być może dlatego, że firma zdążyła już wypracować sobie pewne standardy, bo istnieje od 1971 roku. Crestron z dumą podkreśla, że produkty opatrzone tym właśnie logo zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Ameryce. Jak można się spodziewać, zakres rozwiązań i urządzeń proponowanych przez Crestron jest dość spory. Firma oferuje wszelkie rozwiązania związane z dystrybucją AV, kompleksowe zarządzanie zarówno budynkami (BMS), jak i przedsiębiorstwami (EMS). Z logo Crestona występują również systemy zabezpieczania posesji, kolumny głośnikowe, a także software do projektowania GUI. Jest tego znacznie więcej, ale nie jest to temat niniejszego artykułu z cyklu „Pod lupą”. W tym wydaniu z całkiem bliska ocenimy karty AV do przesyłu sieciowego. 

TAGI:

Crestron
przesyłanie wideo
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.