Crestron DMPS3-4K-300-C

UDOSTĘPNIJ:
30-08-2017

Serwer mediów stanowiący kompletne rozwiązanie AV typu wszystko w jednym, pracujący z jakością 4K i oferujący wiele przydatnych funkcji w trakcie pracy z obrazem i dźwiękiem – to gwarancja dystrybucja sygnału na najwyższym poziomie.

Media serwer DMPS3-4K-300-C marki Crestron zaprojektowany został jako kompletne rozwiązanie AV na potrzeby sal wykładowych, pomieszczeń konferencyjnych bądź sal posiedzeń. Za jego pomocą w pełni skonfigurujmy tor sygnałowy i jego przetwarzanie. Serwer, który stanowi połączenie systemu kontroli przesyłu danych, matrycy routingu, skalera wideo, procesora audio i miksera z przedwzmacniaczami mikrofonowymi zajmuje jedynie trzy miejsca w racku. Na jego pokładzie znajdziemy wsparcie dla DigitalMedia 8G+ and HDBaseT, co pozwala użyć serwer w rozbudowanych instalacjach audiowizualnych, gdzie źródła i wyświetlacze są od siebie znacznie oddalone.

PRODUCENT: Crestron - www.crestron.com

DYSTRYBUTOR: Crestron - www.crestron.com

reklama
czytaj także:
testy

CRESTRON DM

Czego by nie powiedzieć o tej marce, to zawsze kojarzyła mi się z jakością i solidnością. Być może dlatego, że firma zdążyła już wypracować sobie pewne standardy, bo istnieje od 1971 roku. Crestron z dumą podkreśla, że produkty opatrzone tym właśnie logo zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Ameryce. Jak można się spodziewać, zakres rozwiązań i urządzeń proponowanych przez Crestron jest dość spory. Firma oferuje wszelkie rozwiązania związane z dystrybucją AV, kompleksowe zarządzanie zarówno budynkami (BMS), jak i przedsiębiorstwami (EMS). Z logo Crestona występują również systemy zabezpieczania posesji, kolumny głośnikowe, a także software do projektowania GUI. Jest tego znacznie więcej, ale nie jest to temat niniejszego artykułu z cyklu „Pod lupą”. W tym wydaniu z całkiem bliska ocenimy karty AV do przesyłu sieciowego. 

TAGI:

Crestron
Media serwer
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.