Christie Pandoras Box 6 DEMO

UDOSTĘPNIJ:
14-11-2017

Nic tak nie pozwala się zapoznać z oprogramowaniem niż możliwość jego przetestowania przed zakupem. Wie o tym doskonale Christie, która zaprezentowała w pełni funkcjonalną wersję flagowej aplikacji, dostępną przez określony czas.

Od teraz wszyscy zainteresowani możliwościami aplikacji Pandoras Box 6 otrzymali możliwość jej przetestowania przez sześćdziesiąt dni bez żadnych ograniczeń. To bardzo dużo czasu, aby mieć możliwość sprawdzenia aplikacji w wielu sytuacjach i zadecydować, czy rzeczywiście jej potrzebujemy. Najważniejsze jest to, że takowy test nic nas nie będzie kosztował – wystarczy pobrać aplikację ze strony producenta.

Przypomnijmy najważniejsze funkcje szóstej odsłony Pandoras Box, w której to programiści oddali do dyspozycji równoczesny tryb edycji osi czasu przez wielu realizatorów, pełną edycję elementów związanych z interakcją oprogramowania ze światem zewnętrznym, korektę UV map bezpośrednio w oknie podglądu, zaprojektowany na nowo interfejs użytkownika, bazujący na pikselach w celu łatwiejszej obsługi multimedialnej zawartości. W trybie 2D ułatwiono zarządzanie interakcją treści bez zakłócania położenia jej w trzech wymiarach, a dostęp silnika 3D jest od teraz dostępny w podglądzie za pośrednictwem jednego przycisku. Do tego w podglądzie interakcji mamy dostępne nowe tryby i parametry, które możemy użyć bezpośrednio w silniku renderowania.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.