Roadshow Crestron, LG, Optoma i Veracomp

UDOSTĘPNIJ:
25-09-2017

W październiku odbędzie się Roadshow, podczas którego w trzech polskich miastach będziemy mieli okazję przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom. W ramach Roadshow zostanie również zorganizowane specjalne wydarzenie dla architektów – o dacie i miejscu oraz o jego programie już wkrótce poinformują organizatorzy.

Po dwóch odsłonach Roadshow w Krakowie i Wrocławiu we wrześniu, w październiku organizatorzy odwiedzą trzy miasta: Poznań, Gdańsk oraz Warszawę.

 

W Poznaniu spotkanie zaplanowane zostało na 3 października 2017 roku, w Hotelu Mercure mieszczącym się przy ulicy Roosevelta 20.

 

W Gdańsku – dnia 5 października 2017 roku, Roadshow zatrzyma się w Hotelu Mercury Stare Miasto znajdującym się przy ulicy Jana Heweliusza 22.

 

Natomiast 24 października 2017 roku prezentacje i rozmowy będą miały miejsce w siedzibie LG Electronics Polska sp. z o.o. mieszczącej się w biurowcu Mokotów Nova przy ulicy Wołoskiej 22 w Warszawie.

 

Niezależnie od miasta, plan prezentacji w trakcie Roadshow wygląda następująco.

9.30 – 10.00: Przywitanie i rejestracja uczestników

10.00 – 10.45: NVX – kolejna generacja Digital Media; zajęcia poprowadzi Michał Jakobszy, Crestron Regional Sales Manager

10.45 – 11.30: Przełomowe technologie wyświetlania obrazu w ofercie LG – LCD, OLED. Nową technologię przybliży Państwu Robert Chlebowski, LG Information Display Sales Engineer

11.45 – 12.30: Nowe produkty dedykowane dla rynku profesjonalnego w ofercie Optoma; za prezentację odpowiedzialny będzie Jędrzej Filipowski, Optoma

13.45 – 14.45: Najnowsze i najlepsze – technologia dla sal konferencyjnych, Shades – systemy zaciemniania pomieszczeń; o innowacyjnej technologii opowie Państwu Michał Jakobszy, Crestron Regional Sales Manager.

PRODUCENT: LG Electronics Polska - www.lge.pl

DYSTRYBUTOR: LG Electronics Polska - www.lge.pl

reklama
ostatnie wydarzenia
czytaj także:
wydarzenia

LG Electronics Polska „Solutions Partners Meeting 2018”

Przez wiele lat na naszym rodzimym rynku marka LG Electronics była kojarzona głównie z rynkiem konsumenckim. W ubiegłym roku rozpoczęły się działania mające na celu zmianę tego wizerunku i pokazanie klientom z sektora biznesowego, jak wiele interesujących, często unikatowych produktów znajduje się w portfolio firmy. Wszystkie te starania sprawiły, że dzisiaj firma LG jest postrzegana jako jeden z głównych graczy na rynku producentów profesjonalnych rozwiązań do wyświetlania obrazu.  W dniach 14–15 maja firma LG Electronics Polska zorganizowała branżowe spotkanie, w trakcie którego szczegółowo omówiono te zmiany, zaprezentowano plany na najbliższe lata, a przede wszystkim szczegółowo przedstawiono rozwiązania znajdujące się w portfolio producenta. 

wywiady

Praktyczne aspekty ekranów OLED - João Moreira, LG Electronics

Co kilka lat na rynku pojawia się technologia, która zmienia zarówno projekty, jak i całą branżę AV. Tak było w przypadku ekranów plazmowych, a niedługo później rozwiązań LCD. Z całą pewnością obecnie jedną z najbardziej nowatorskich technologii na rynku budzących ogromne zainteresowanie zarówno projektantów, jak i samych klientów jest technologia OLED. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na coraz nowsze i jeszcze ciekawsze technologie, pojawia się na rynku mnóstwo pytań dotyczących możliwości, wykorzystywania urządzeń bazujących na tej technologii w projektach i ich codziennej eksploatacji przez klientów końcowych. W dniach 10–11 kwietnia w siedzibie LG Electronics Polska zostało zorganizowane szkolenie poruszające praktyczne aspekty instalacji i użytkowania ekranów OLED. Spotkanie poprowadził jeden z najlepszych w Europie trenerów i specjalistów od digital signage – João Moreira. Spotkanie stało się świetną okazją do uporządkowania wiedzy na temat tej technologii oraz rozmowy ze szkoleniowcem z LG Electronics. 

TAGI:

LG Electronics Polska
Prezentacje
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.