Projekt BMS 2017

UDOSTĘPNIJ:
15-09-2017

Projekt BMS to nowa jakość w kalendarzu imprez branżowych. Połączenie biznesu, edukacji i integracji w najlepszym wydaniu. Już w październiku odbędzie druga edycja branżowego spotkania.

Ideą wydarzenia  jest tworzenie flagowego, ogólnopolskiego miejsca spotkań dostawców i odbiorców zainteresowanych rozwojem oraz użytkowaniem systemów BMS, Smart Building i technologii automatyki budynkowej.

Celem Projekt BMS jest wspieranie rozwoju biznesu w obszarze zintegrowanej automatyki budynkowej w Polsce poprzez skupienie w jednym miejscu i czasie najważniejszych graczy: dostawców rozwiązań, kluczowych decydentów reprezentujących integratorów, instalatorów, służby techniczne, zarządców nieruchomością, osoby zainteresowane poszerzaniem wiedzy i pozyskiwaniem kontaktów w obszarze inteligentnego zarządzania budynkami oraz podmioty opiniotwórcze, media i instytucje.

 

 

W trakcie dwudniowego wydarzenia przedstawiciele branży przekrojowo prezentują informacje na temat trendów, nowinek technologicznych i potrzeb sektora w zakresie Smart Building, systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Szczególny nacisk kładziemy na wzrastające wymogi ze strony użytkowników, postęp technologiczny, coraz wyższe standardy ekologiczne i energooszczędne oraz procesy certyfikacji obiektów.

 

 

Do dyspozycji uczestników przez pełne dwa dni jest część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację i testowanie sprzętu oraz indywidualne konsultacje. Wieczorny bankiet i część integracyjna owocują w nieformalne kontakty, które jeszcze bardziej przekładają się na efektywną współpracę z partnerami biznesowymi.

Dwudniowe spotkanie odbędzie się w dniach 18-19 października 2017 roku w Hotelu Lamberton, w Ołtarzewie pod Warszawą. Na stronie internetowej organizatora znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy.

 

Jak wziąć udział?

Prezent dla czytelników AV Integracje:

Bilet w cenie 490 zł netto zamiast 690 zł netto.

 

Warunki skorzystania z oferty specjalnej:

1. Rejestracja poprzez formularz online: https://projektbms.pl/rejestracja/ najpóźniej do 27 września br. (środa).

2. W formularzu w polu „Uwagi” proszę wpisać KOD: AVI BMS 2017

3. Konferencja adresowana jest do decydentów reprezentujących firmy o profilu integrator, instalator oraz facility i energy management, służby techniczne, zarządcy nieruchomością.

4. UWAGA: Oferta jest dostępna do 27 września br. Oferta jest ważna w przypadku zgodności z profilem uczestnika. Liczba miejsc jest ograniczona.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.