Praca w firmie Polsound

UDOSTĘPNIJ:
17-08-2018

Firma Polsound poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. handlowych. Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za sprzedaż i obsługę klientów na terenie kraju, współpracę przy promocji produktów i organizacje szkoleń.

Wymagania:

• znajomość rynku w zakresie sprzedaży i dystrybucji profesjonalnych produktów pro audio,

• podstawowa wiedza z zakresu pro audio i technik informatycznych,

• samodzielność, dobra organizacja pracy, terminowość,

• umiejętność pracy w zespole,

• prawo jazdy kategorii B,

• dyspozycyjność (delegacje krajowe i zagraniczne),

• dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

 

Dodatkowymi atutami będą:

• podstawowe umiejętności lub zainteresowania w zakresie realizacji dźwięku.

 

Firma oferuje:

• pracę z ciekawym zespołem ludzi z pasja,

• atrakcyjny system wynagradzania promujący skuteczność i zaangażowanie,

• szkolenia z produktów i obsługi klienta,

• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i kart sportowych.

 

Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego pocztą elektroniczną na adres:

 

avsupport@polsound.pl z dopiskiem „Specjalista ds. handlowych”

 

W nadesłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych:

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacji. Rozumiem, ze moje dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu niezbędnym dla przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonej przez firmę Polsound Sp. z o o. Jednocześnie jestem świadomy, że w/w pracodawca może przechowywać, w szczególności, choć nie tylko, następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, numer PESEL w celach wdrożenia, administrowania i zarzadzania procesem rekrutacyjnym dotyczącym mojej osoby („Dane osobowe”). Rozumiem, ze mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz zadania ich usunięcia. Niniejszym potwierdzam, że zapoznałem/am się z powyższą informacja dotycząca wykorzystywania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie powyższym zakresie. Rozumiem, ze brak wyrażenia zgody na udostepnienie i przechowanie danych osobowych powoduje, iż aplikacja nie zostanie wzięta pod uwagę w procesach rekrutacyjnych”.

PRODUCENT: Shure - www.shure.com

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

reklama
reklama
ostatnie wydarzenia
czytaj także:
testy

SHURE GLX-D Advanced

Shure to marka rozpoznawalna niemalże przez każdego, kto jakkolwiek jest związany z branżą audio-wideo. Towarzyszy nam nieprzerwanie już prawie sto lat, a na przestrzeni swojej działalności dała się poznać jako producent różnych produktów, oscylując głównie wokół tematów związanych z szeroko rozumianym dźwiękiem. Zaczęła od produkcji części zapasowych do radioodbiorników, aby na przestrzeni lat rozwinąć swoją działalność w różnych kierunkach i płynnie przejść do produkcji przede wszystkim mikrofonów, słuchawek, mikserów i wkładek gramofonowych. Mimo że najbardziej znane są jej produkty w postaci mikrofonów scenicznych, to w odpowiedzi na potrzeby rynku Shure zaangażował się w rozwój technologii bezprzewodowej, której efektem były między innymi bardzo udane i do niedawna uznawane za wzór brzmienia i niezawodności produkty z serii UR. W ostatnim czasie zauważamy inwestycję firmy w cyfrową transmisję dźwięku, w rezultacie której pojawiło się kilka linii bezprzewodowych mikrofonów i odsłuchów dousznych.

TAGI:

Shure
praca
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.