Pierwszy showroom LED we Wrocławiu

UDOSTĘPNIJ:
22-08-2018

Zapraszamy do nowego miejsca na instalacyjnej mapie naszego kraju. W nowych showroom będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć rozwiązania LED o wysokim zagęszczeniu pikseli.

Już od 11 września 2018 r. we Wrocławiu będzie można obejrzeć najnowocześniejsze rozwiązania LED UNILUMIN do prezentacji treści wizualnych. W showroomie przygotowywanym przez ViDiS SA znajdą się rozwiązania LED o wysokim zagęszczeniu pikseli odpowiadających za niezwykłą jakość i szczegółowość obrazu.

USLIM outdoor (pixel pitch 4,8 mm), czyli panele w technologii LED do zastosowań zewnętrznych w takich miejscach jak trakty komunikacyjne czy budynki, gwarantują znakomitą widoczność niezależnie od pory roku i stopnia nasłonecznienia. Serie outdoor od Unilumin to połączenie wysokiej odporności na warunki atmosferyczne (IP 65), niezawodności (potwierdzonej gwarancją i certyfikatami), a także długiej żywotności.

 

 

Wśród serii indoorowych zobaczyć będzie mogli także model USLIM o pixel pitch 2,6 mm oraz model USLIM 3,9 mm ze zwiększoną jasnością. Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie powstały z myślą o galeriach handlowych, kinach i na dworcach.

 

 

W showroomie będzie można zobaczyć również ekrany biznesowe OLED oraz wyświetlacze ultra stretch marki LG, a także projektory instalacyjne Vivitek. W ramach ekspozycji wykorzystano akcesoria montażowe marki B-Tech, profesjonalne ekrany projekcyjne Projecta, systemy do prezentacji bezprzewodowej NovoConnect oraz systemy do Digital Signage NovoPro.

Oficjalne otwarcie showroomu odbędzie się pod patronatem „AVIntegracje” 11 września 2018 r. Zapraszamy do Wrocławia na ulicę Zwycięską 20a w godzinach 12–18.

 

ViDiS SA jest wyspecjalizowanym dystrybutorem urządzeń audiowizualnych. W ofercie spółki znajdziecie produkty przeznaczone dla edukacji i biznesu – projektory, ekrany projekcyjne oraz akcesoria, tablice i monitory interaktywne, a także akcesoria biurowe. Przedsiębiorstwo powstało w 2004 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od początku istnienia głównym przedmiotem działalności była dystrybucja produktów audiowizualnych. Istotną cechą ViDiS SA jest to, że sprzedaje swoje produkty głównie poprzez sieć partnerów handlowych, która obecnie obejmuje już ponad pięćset podmiotów i jest nieustannie poszerzana. W ramach współpracy ViDiS SA oferuje m.in. możliwość zakupu sprzętu w atrakcyjnych cenach, doradztwo techniczne oraz wsparcie marketingowe.

Dzięki nowoczesnym przestrzeniom magazynowym wynoszącym 2000 m², spółka posiada wysoką zdolność operacyjną umożliwiającą realizację dużych oraz nietypowych zamówień w bardzo krótkim czasie. W siedzibie firmy prowadzony jest także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla kluczowych marek w ofercie.

PRODUCENT: UNILUMIN - www.unilumin.com

DYSTRYBUTOR: ViDiS S.A. - www.vidis.pl

ostatnie wydarzenia

TAGI:

UNILUMIN
Multimedialna ekspozycja
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.