Interkomy kasowe Contacta na Torze Służewiec

UDOSTĘPNIJ:
07-07-2017

Tor Wyścigów Konnych na Służewcu został wyposażony, przez Warszawską firmę FES, w interkomy kasowe marki Contacta. Instalacja miała miejsce w czerwcu, do użytku oddana została w lipcu 2017.

W czterdziestu trzech kasach, z powodów bezpieczeństwa, kontakt pomiędzy klientem a obsługą jest ograniczony powierzchnią szklaną. Komunikacja jest możliwa dzięki mikrofonowi i głośnikom umieszczonym w specjalnej konstrukcji typu bridge, podłączonym do wzmacniacza interkomowego, do którego podłączony jest również zestaw mikrofonowo-słuchawkowy kasjera. Rozwiązanie marki Contacta ułatwia pracę obsługi oraz ogranicza hałas w pomieszczeniu kas.

 

 

Obudowa głośników i mikrofonu wykonana jest z wysokiej jakości stali, malowanej proszkowo i jest odporna na próby wandalizmu. Zarówno mikrofon jak i głośniki zamontowane w zestawie, zapewniają wysoką zrozumiałość komunikatów. Każdy interkom może być doposażony w pętlę indukcyjną, która poprawia komfort obsługi osób niedosłyszących, używających aparatów słuchowych. Jeśli szukają Państwo rozwiązań tego typu, to firma Linearic ma różne gotowe rozwiązania interkomów kasowych w swojej ofercie.

 

PRODUCENT: Contacta - www.contacta.co.uk

DYSTRYBUTOR: Linearic - www.akustyk.pl

reklama
ostatnie wydarzenia

LG Electronics Polska „Solutions Partners Meeting 2018”

Przez wiele lat na naszym rodzimym rynku marka LG Electronics była kojarzona głównie z rynkiem konsumenckim. W ubiegłym roku rozpoczęły się działania mające na celu zmianę tego wizerunku i pokazanie klientom z sektora biznesowego, jak wiele interesujących, często unikatowych produktów znajduje się w portfolio firmy. Wszystkie te starania sprawiły, że dzisiaj firma LG jest postrzegana jako jeden z głównych graczy na rynku producentów profesjonalnych rozwiązań do wyświetlania obrazu.  W dniach 14–15 maja firma LG Electronics Polska zorganizowała branżowe spotkanie, w trakcie którego szczegółowo omówiono te zmiany, zaprezentowano plany na najbliższe lata, a przede wszystkim szczegółowo przedstawiono rozwiązania znajdujące się w portfolio producenta. 

TAGI:

Contacta
instalacje
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.