InfoComm 2017

UDOSTĘPNIJ:
09-06-2017

14 czerwca rozpoczną się targi InfoComm, a poprzedzające je konferencje 10 czerwca 2017 roku.

W trakcie InfoComm 2017 w mieście Orlando na Florydzie odbędzie się ponad osiemdziesiąt sesji edukacyjnych związanych z branżą AV, miejsce będą miały również wykłady, które poprawodzą przedstawiciele firm, naukowcy, wizjonerzy i inżynierowie. W trakcie tegorocznej odsłony targów przybliżone zostaną także osiągnięcie w ramach wirtualnej rzeczywistości w dedykowanym pawilonie.

Ponadto podczas targów wręczone zostaną nagrody Most Innovative Product dla najbardziej innowacyjnych produktów. Oczywiście Infocomm to nie tylko edukacja. Między 14 a 17 czerwca otwarte zostaną hale wystawców z całego świata, a na nich tysiące rozwiązań i urządzeń z branży AV.

Głównym sponsorem Infocomm jest firma Samsung, a sponsorami strategicznymi są Blackmagic Design i Crestron.

W najnowszym numerze AVintegracji będą mieli Państwo okazję przeczytać relację z obiektu Orange County Convention Center, który między 10 a 17 stanie się najważniejszym miejscem dla integratorów i osób fascynyjuących się najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie multimediów.

PRODUCENT: Samsung Display Solutions - displaysolutions.samsung.com

DYSTRYBUTOR: Samsung Polska - www.samsung.com/pl/business/

ostatnie wydarzenia

Konferencja zapowiadająca targi ISE 2021 w Barcelonie

Wszystkie analizy rynkowe wskazują, że branża AV przechodzi właśnie swój rozkwit, a kolejne lata mają przynieść niesłabnącą dynamikę wzrostu. Widać to również na największych targach branżowych Integrated Systems Europe, dla których amsterdamski kompleks RAI w 2018 roku, po kilkunastu latach gościnności, stał się niewystarczający. Pojawiło się ryzyko, że ze względu na ograniczoną przestrzeń targi spowolnią rozwój. Aby tego uniknąć, organizatorzy podjęli kroki mające na celu znalezienie nowej lokalizacji dla swojej flagowej imprezy. Po osiemnastu miesiącach poszukiwań cały świat obiegła decyzja, że targi przenoszą się do centrum konferencyjnego Fira Barcelona w stolicy Hiszpanii. Ze względu na fakt, że jest to największe wydarzenie w czternastoletniej historii targów, organizatorzy postanowili opowiedzieć o wszystkim w trakcie specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej 19 lipca w stolicy Katalonii. Zostało na nią zaproszonych pięćdziesięciu wiodących dziennikarzy zajmujących się tematyką AV z całego świata. Jako jedyna redakcja z Polski gościł tam również magazyn „AVIntegracje”.

TAGI:

Samsung Display Solutions
Targi
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.