InfoComm 2017

UDOSTĘPNIJ:
09-06-2017

14 czerwca rozpoczną się targi InfoComm, a poprzedzające je konferencje 10 czerwca 2017 roku.

W trakcie InfoComm 2017 w mieście Orlando na Florydzie odbędzie się ponad osiemdziesiąt sesji edukacyjnych związanych z branżą AV, miejsce będą miały również wykłady, które poprawodzą przedstawiciele firm, naukowcy, wizjonerzy i inżynierowie. W trakcie tegorocznej odsłony targów przybliżone zostaną także osiągnięcie w ramach wirtualnej rzeczywistości w dedykowanym pawilonie.

Ponadto podczas targów wręczone zostaną nagrody Most Innovative Product dla najbardziej innowacyjnych produktów. Oczywiście Infocomm to nie tylko edukacja. Między 14 a 17 czerwca otwarte zostaną hale wystawców z całego świata, a na nich tysiące rozwiązań i urządzeń z branży AV.

Głównym sponsorem Infocomm jest firma Samsung, a sponsorami strategicznymi są Blackmagic Design i Crestron.

W najnowszym numerze AVintegracji będą mieli Państwo okazję przeczytać relację z obiektu Orange County Convention Center, który między 10 a 17 stanie się najważniejszym miejscem dla integratorów i osób fascynyjuących się najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie multimediów.

PRODUCENT: Samsung Display Solutions - displaysolutions.samsung.com

DYSTRYBUTOR: Samsung Polska - www.samsung.com/pl/business/

ostatnie wydarzenia

TAGI:

Samsung Display Solutions
Targi
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.