SENNHEISER SpeechLine

UDOSTĘPNIJ:
26-01-2017

Dobry zestaw konferencyjny to nie tylko taki, który oferuje znakomite przetwarzanie dźwięku, ale dodatkowo musi zapewnić swobodę ruchu i wygodę prelegentowi.

Do tego grona z pewnością można zaliczyć cyfrowy, bezprzewodowy system mikrofonowy firmy Sennheiser z serii Speechline. Co prawda, testowaliśmy już podobny w pierwszym numerze naszego magazynu, ale tym razem przedstawiamy wersję z mikrofonem nagłownym i nadajnikiem bodypack. Tego typu rozwiązania są szczególnie polecane do zastosowań konferencyjnych lub prezentacji, ponieważ oferują wysoki komfort pracy. Zapraszam do dalszej lektury, aby poznać możliwości i funkcje systemu.

AUTOR: Marcin Ziniak

PRODUCENT: Sennheiser - www.sennheiser.com

DYSTRYBUTOR: Aplauz - www.aplauzaudio.pl

reklama
galeria
czytaj także:
testy

SENNHEISER Digital 6000

Niemiecka marka Sennheiser jest nam wszystkim doskonale znana jako jeden z głównych graczy na współczesnym rynku audio. Jej historia jest bogata, gdyż została założona zaraz po II wojnie światowej, w 1945 przez Fritza Sennheisera wraz z kilkoma innymi inżynierami Uniwersytetu Hanowerskiego. Pierwszym produktem założonej nowo firmy był woltomierz, a trzeba pamiętać, że nie były to czasy, w których tego typu urządzenia leżały w każdym sklepie. Rok później wspomniani inżynierowie skonstruowali pierwszy mikrofon. Firma prężnie się rozwijała i po dziesięciu latach zatrudniała już dwieście pięćdziesiąt osób. Ciekawym epizodem w działalności marki jest wejście producenta na rynek lotniczy w 1980 roku, czego efektem była produkcja zestawów słuchawkowych dla samolotów Lufthansy. Wartym wspomnienia jest też fakt otrzymania przez Fritza Sennheisera oskara technicznego w 1987 roku za konstrukcje mikrofonu kierunkowego. 

TAGI:

Sennheiser
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.