Lifesize Live Stream

UDOSTĘPNIJ:
28-06-2017

Amerykański producent specjalizujący się w rozwiązaniach wideokonferencyjnych rozszerzył ofertę o nową usługę umożliwiającą transmisję wideo na żywo.

Lifesize Live Stream to atrakcyjne cenowo rozwiązanie dla firm oraz uczelni, które umożliwia streaming zapisu wideo z odbywających się spotkań firmowych, szkoleń czy wykładów przy użyciu smartfonu lub przeglądarki WWW. Korzystanie z usługi jest intuicyjne i nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej. Aby rozpocząć strumieniowe przesyłania wideo, wystarczy zakupić jeden z planów subskrypcji Lifesize Cloud: Enterprise lub Premium, a następnie rozszerzyć go o niezbędne elementy.

Po wykupieniu dostępu do Lifesize Cloud uzyskujemy dojście do przypisanych rozszerzeń, które umożliwią nam korzystanie ze strumieniowego przesyłania danych. Aby rozpocząć współpracę z Live Stream, korzystając z planu Enterprise, należy wykupić dwa elementy rozszerzające: Live Stream Subscription oraz Live Stream Viewer Hours. Pierwszy z nich daje nam możliwość streamingu treści dla tysiąca oglądających, a drugi jest pakietem godzin, przeznaczonym do strumieniowej transmisji i oglądania, który w podstawowej wersji obejmuje 1200 h. Do pakietu Premium, oprócz elementów wymaganych w planie Enterprise, należy dokupić dodatkowe rozszerzenie – Record and Share. Usługa ta umożliwia nagrywanie i udostępnianie nagranych sesji wideokonferencyjnych na życzenie; w wersji podstawowej obejmuje 10 h. Jeśli założone pakiety okażą się zbyt małe, istnieje możliwość ich rozszerzenia.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.