Edbak VWTA2257-L

UDOSTĘPNIJ:
27-04-2018

Edbak, projektując VWTA2257-L, ułatwił tworzenie instalacji wideo w miejscach, w których dotychczas trudne byłoby ich umieszczenie. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami bezpiecznej w użytkowaniu i łatwej w obsłudze mobilnej ściany wideo zaprojektowanej oraz wyprodukowanej w całości w Polsce.

Mobilna wideościana z serii VWTA to idealne rozwiązanie do tworzenia ścian wideo w dowolnym miejscu oraz konfiguracji. Szybki oraz intuicyjny montaż, a także demontaż czynią ją przyjazną i łatwą w obsłudze. Najważniejszą cechą mobilnego systemu jest swobodne przemieszczanie ścianki, dzięki czemu ograniczone zostały koszty tworzenia statycznych systemów w kilku różnych miejscach. Innym czynnikiem, równie ważnym, jest blokada kółek zapewniająca bezpieczne zakotwiczenie podczas montażu oraz użytkowania, a zastosowanie aluminiowych profili nadało konstrukcji lekkości i stylowego wyglądu. 

 

 

Budowa
Nasz rodzimy producent słynie nie tylko z jakości, ale i przemyślanych rozwiązań, jak chociażby system organizacji przewodów wpuszczonych w profil, który sprawia, że ścianka nie zaburza harmonii eleganckiego wnętrza. Zgodność ze standardami VESA oraz sposób montowania ekranów czynią ściankę przyjazną użytkownikowi. Nie bez znaczenia dla ergonomii i łatwości montażu ścianek wideo jest zastosowanie ośmiopunktowego systemu mikroregulacji, który nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi. Dzięki opisanemu wyżej rozwiązaniu wysokość ekranów jest płynnie regulowana, a konstrukcja jednocześnie chroni monitory przed wypięciem. W zestawie wraz z mobilną ścianką znajduje się półka na komputer lub urządzenie AV takie jak kamera do wideo konferencji.Wszystkie komponenty konstrukcji zostały zaprojektowane i wykonane przez zespół specjalistów w fabryce Edbak, w Polsce, dzięki czemu produkt spełnia wszystkie europejskie standardy. Na cały produkt producent daje aż pięć lat gwarancji.

AUTOR: Arkadiusz Kowalski, AVIntegracje

ZDJĘCIA: Edbak

PRODUCENT: Edbak - www.edbak.com

DYSTRYBUTOR: Edbak - www.edbak.com

reklama
galeria
czytaj także:
testy

EDBAK VX 100

Na łamach AVI często pojawiają się nowoczesne rozwiązania multimedialne dla przestrzeni publicznych oraz wszystkich innych miejsc wymagających aktywnych paneli informacyjnych. Firma Edbak to polski producent, który w sposób bardzo dynamiczny dostosowuje swoją ofertę do potrzeb rynkowych. Firma istnieje od 1992 roku i zatrudnia około stu czterdziestu pracowników. Ta polska marka korzysta z bardzo nowoczesnego parku maszynowego, wspieranego własnym biurem konstrukcyjnym. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się wszelkie rozwiązania dotyczące systemów mocowań dla wyświetlaczy LED/LCD, ale nie tylko. Edbak to również urządzenia i akcesoria dotyczące sektora digital signage – w szczególności totemy, infokioski oraz obudowy zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Produkty Edbak są widoczne w miejscach, które każdy z nas kojarzy. Należałoby tu wymienić Port Lotniczy im. F. Chopina, Metro Warszawskie czy Parlament Europejski. W cyklu „Pod lupą” przybliżę multimedialny infokiosk oznaczony symbolem VX100.

TAGI:

Edbak
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.