Datavideo NightHawk

UDOSTĘPNIJ:
30-01-2018

Datavideo dostarcza zaawansowane i funkcjonalne rozwiązania klientom, którzy chcą efektywnych kosztowo rozwiązań przy zachowaniu wysokiej jakości transmisji i najlepszej w swojej klasie niezawodności. Na szybko zmieniającym się rynku o rosnących wymaganiach innowacyjne i autorskie rozwiązania Datavideo umożliwiają użytkownikom inwestowanie w najnowsze technologie w przystępnych cenach. Firma niedawno pokazała najnowsze urządzenia z serii NH. 

Firma, choć będąca nowością na naszym rynku, została założona trzydzieści lat temu i ma swoją siedzibę na Tajwanie. Firma rozprzestrzeniła się na całym świecie, a jej filie znajdują się w Ameryce, Anglii, Kanadzie, Holandii, Singapurze, Hongkongu, Indiach, Francji i Chinach. Dzięki takiej ekspansji i biurom regionalnym w Ameryce Północnej, Europie, subkontynencie indyjskim i południowo-wschodniej Azji oraz globalnej sieci dystrybutorów, Datavideo zapewnia pełne wsparcie resellerom, użytkownikom końcowym i integratorom.

 

Najważniejsze parametry
Nowe kamery z serii NightHawk Datavideo to pełnowartościowe, wysokiej jakości urządzenia o zwartej konstrukcji, które sprawdzą się w wielu różnych zastosowaniach. Kamery NightHawk są dostępne w dwóch wersjach: NH-10 z wyjściami HDMI i NH-20 z wyjściami SDI, oraz dwoma modelami kontrolerów: RMC-180 i RMC-190. Wyposażona w matrycę CMOS 4/3" i HDR w czasie rzeczywistym z ustawieniami czułości sięgającymi ISO 409600, seria NightHawk może uchwycić cienie i światła w spektakularnych szczegółach. Dzięki cyfrowej redukcji szumów użytkownicy mogą uzyskać niezwykłą jakość obrazu nawet przy słabym świetle, co docenią m.in. twórcy mediów społecznościowych na potrzebę pokazów zamkniętych i koncertów, gdzie nie zawsze jest łatwo o jasne, kontrolowane światło.

 

 

 

Obsługa i funkcje
Jedną z unikalnych funkcji NightHawk jest strumieniowanie RTMP przez dowolną sieć 4G do serwisu YouTube lub Facebook, co zapewnia tanie rozwiązanie wysokiej jakości do transmisji wydarzeń na żywo. Kamery mają wysoce modyfikowalną obudowę, która daje swobodę w budowaniu i ulepszaniu własnej profesjonalnej kamery, zawierającej monitory, rejestratory, baterie i stabilizatory. Co więcej, są kompatybilne z profesjonalnymi obiektywami firm Leica, Panasonic, Olympus i innych.

AUTOR: Łukasz Kaliszewski, AVIntegracje

ZDJĘCIA: DataVideo

PRODUCENT: DataVideo - www.datavideo.com

DYSTRYBUTOR: WAMM - www.wamm.pl

reklama
galeria
czytaj także:
nowosci

datavideo SE-500MU

Nowy, czterokanałowy przełącznik wideo #datavideo SE-500MU zaprezentowany na #ise2018 to niewielkie, montowane w racku urządzenie o wielkości 1U umożliwiające przyjęcie czterech sygnałów HDMI. Na pokładzie SE-500MU znalazł się skaler, możliwość realizacji przejść MIX, WIPE, CUT, efekty wyciemnienia, picture in picture, podział ekranu oraz kluczowanie Luma Key. Dodatkowo urządzenie posiada dwa wyjścia: multiview oraz PGM co może być wielką zaletą w przypadku zastosowania monitora podglądowego dla prezentera czy prowadzącego. Łatwe zarządzanie urządzeniem oferuje dedykowana aplikacja dostępna zarówno na komputery Windows, mac OS jak i tablety pracujące pod kontrolą systemu iOS oraz Android. Dzięki temu realizator może zarządzać urządzeniem zainstalowanym np. w serwerowni bezpośrednio z sali konferencyjnej czy wykładowej.

TAGI:

DataVideo
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.