Rozwijając branżę AV. Pamela Taggart o rozwoju stowarzyszenia

UDOSTĘPNIJ:
29-12-2017

Kiedy przekształciliśmy się z InfoComm do AVIXA, (Audiovisual and Integrated Experience Association), wiedzieliśmy, że są tysiące ludzi z branży AV, którym musimy podziękować za to, że było to możliwe. Kierunek naszego rozwoju odzwierciedla niezwykły sukces i ewolucję branży w ciągu ostatnich kilku lat, a także to, gdzie spodziewamy się dotrzeć w ciągu najbliższych pięćdziesięciu lat.

Zmieniając się w stowarzyszenie AVIXA, równocześnie zdecydowaliśmy się zachować nazwę naszych odnoszących sukcesy targów InfoComm. W czerwcu uzyskaliśmy rekordową frekwencję na tej imprezie w Orlando na Florydzie oraz zorganizowaliśmy szereg naszych najlepszych jak dotąd imprez targowych od Chin po Meksyk. Z niecierpliwością oczekujemy na InfoComm 2018 w Las Vegas w stanie Nevada, z nadzieją na kolejną wysoką frekwencję. Nasze stowarzyszenie jest także dumne z tego, że wraz z CEDIA jesteśmy współwłaścicielem corocznych targów ISE (Integrated Systems Europe). W ramach działań non-profit zebrane pieniądze z tych programów inwestujemy z powrotem w naszych członków oraz programy, które przynoszą korzyści całej naszej branży.

W najbliższym czasie chcemy wykorzystać nasz pomyślny okres wzrostu w ramach działań w Europie. W październiku 2017 roku uczestniczyłam w konferencji NEC Competence Days w Polsce, aby porozmawiać o raporcie „Perspektywy branży AV” i analizie trendów AVIXA. Wyraźnie widać, jak rynek w Europie Centralnej jest spragniony nowych informacji branżowych ze świata. Ciągle rośnie liczba przyznawanych certyfikatów Certified Technology Specialist (CTS), a dla coraz większej liczby certyfikowanych członków referencje naszego stowarzyszenia mają kluczowe znaczenie w tworzeniu ich biznesu. W 2018 r. będziemy starali się utworzyć grupę doradców branżowych w Europie Środkowej, aby krzewić znaczenie naszej organizacji, rozwijać i zwiększać zasoby oraz pogłębiać wiedzę na temat programów i korzyści AVIXA wśród firm członkowskich. Jeśli chcesz wziąć udział w tym programie, skontaktuj się z europe@avixa.org. Pierwsze spotkanie grupy doradczej zamierzamy zorganizować już w trakcie ISE2018.

AUTOR: Pamela Taggart

ZDJĘCIA: AVIXA

galeria

TAGI:

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.