Somfy S&SO RS100

UDOSTĘPNIJ:
09-03-2018

Pierwszy na rynku inteligentny napęd rurowy Somfy - jeszcze więcej możliwości dla rolet zewnętrznych.

Cicha praca to jeden z wielu wyróżników najnowszego w rodzinie Somfy napędu – S&SO RS 100 io, który w trybie dyskretnym pozwala, aby roleta poruszała się niemal bez hałasu. Napęd charakteryzuje funkcja miękkiego startu i zatrzymania, łagodna praca napędu zapobiega uszkodzeniom rolety, a możliwość ustawienia dwóch prędkości pozwoli dostosować działanie rolet do potrzeb użytkownika. Napęd gwarantuje bezpieczeństwo, ponieważ w momencie wykrycia przeszkody napęd zatrzymuje roletę, w ten sposób zapobiegając jej uszkodzeniom.

Stosowanie rozwiązań w technologii io podnosi poziom bezpieczeństwa w biurze i w domu. S&SO RS 100 io jest kompatybilny z flagową centralą do zarzadzania domem w wersji smart od Somfy – TaHoma Premium i urządzeniem Connexoon Access.

Jakie możliwości daje nam wykorzystanie w domu urządzeń, działających w technologii io-homecontrol? Przede wszystkim komfort. Możemy sterować roletami, żaluzjami, markizą czy pergolą, bramą wjazdową czy garażową, a nawet oświetleniem i alarmem z aplikacji zainstalowanej na smartfonie, tablecie i smartwatchu z dowolnego miejsca na świecie i o każdej porze. Po drugie bezpieczeństwo – dzięki technologii io-homecontrol użytkownik zawsze otrzyma informację zwrotną o stanie urządzeń, np. czy brama została poprawnie zamknięta.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.