Sennheiser MKE 2 elements

UDOSTĘPNIJ:
18-05-2017

Są takie doświadczenia i miejsca poza szlakami, które są tak samo niesamowite pod względem dźwięków, jak i obrazów. Wie o tym doskonale Sennheiser, dlatego zaprezentował mikrofon do zadań specjalnych.

Wodoodporny mikrofon MKE 2 elements Action Mic pójdzie wszędzie tam, gdzie idzie twoja kamera GoPro HERO4. Teraz możesz mieć fenomenalny dźwięk także w ekstremalnych warunkach. Takich, do jakich zostało stworzone twoje GoPro.

Kamera GoPro HERO4 została stworzona dla ludzi naprawdę ekstremalnych, aby dzięki niej mogli dzielić się ze światem swoimi sportowymi przygodami. Ale w porównaniu z jej doskonałej jakości obrazem, dźwięk wciąż pozostawiał wiele do życzenia. Teraz to się zmieni. Sennheiser prezentuje nowy mikrofon, który został zatwierdzony przez GoPro: MKE 2 elements. Ten super wytrzymały, odporny na wodę, uderzenia i podmuchy wiatru mikrofon zachowuje doskonałą jakość dźwięku nawet w dynamicznych sportowych emocjach.

PRODUCENT: Sennheiser - www.sennheiser.com

DYSTRYBUTOR: Aplauz - www.aplauzaudio.pl

reklama
czytaj także:
testy

SENNHEISER Digital 6000

Niemiecka marka Sennheiser jest nam wszystkim doskonale znana jako jeden z głównych graczy na współczesnym rynku audio. Jej historia jest bogata, gdyż została założona zaraz po II wojnie światowej, w 1945 przez Fritza Sennheisera wraz z kilkoma innymi inżynierami Uniwersytetu Hanowerskiego. Pierwszym produktem założonej nowo firmy był woltomierz, a trzeba pamiętać, że nie były to czasy, w których tego typu urządzenia leżały w każdym sklepie. Rok później wspomniani inżynierowie skonstruowali pierwszy mikrofon. Firma prężnie się rozwijała i po dziesięciu latach zatrudniała już dwieście pięćdziesiąt osób. Ciekawym epizodem w działalności marki jest wejście producenta na rynek lotniczy w 1980 roku, czego efektem była produkcja zestawów słuchawkowych dla samolotów Lufthansy. Wartym wspomnienia jest też fakt otrzymania przez Fritza Sennheisera oskara technicznego w 1987 roku za konstrukcje mikrofonu kierunkowego. 

TAGI:

Sennheiser
Mikrofon
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.