Samsung Flip

UDOSTĘPNIJ:
09-03-2018

Samsung zaprezentował multimedialne tablice, które usprawnią pracę w biurze i w trakcie projektowania oraz planowania instalacji.

Korzystając z interaktywnych ekranów UHD, zespół pracujący nad projektem otrzyma możliwość wydajniejszej pracy. Multimedialne tablice Samsung Flip możemy w miarę łatwo transportować. Dotykowe ekrany pozwalają rysować z identycznym odczuciem, jakbyśmy mieli przed sobą kartkę papieru. Z tą różnicą, że możemy zmieniać kolory i style, a cztery osoby mogą nanosić notatki równocześnie. Wyobraźmy sobie, jak to może nam ułatwić życie, gdy opracowaliśmy projekt i wspólnie z klientem go rozbudowujemy, a całość zapisuje się i mamy wgląd w zmiany na multimedialnym ekranie. Jest to dużo wygodniejsze rozwiązanie niż kartki. Ponadto tablica synchronizuje się z komputerem, możemy ją dowolnie obrócić, jak również powielić widok na telefonach i tabletach osób uczestniczących w projekcie czy spotkaniu. Jak widzimy, zastosowania może jedynie ograniczyć nasza wyobraźnia. Jedno jest pewne – multimedialna tablica ułatwi tworzenie, jak i dostosowywanie projektów, a co najważniejsze: cały proces jest tak intuicyjny jak napisanie notatki na papierze.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.