LG Color Transparent LED Film Display (LAT240DT1)

UDOSTĘPNIJ:
23-03-2018

Firma LG zaprezentowała wyjątkowe rozwiązanie instalacyjne, które wtapia się w otoczenie jak żadne inne.

LG Color Transparent LED Film Display umożliwia wyświetlanie w kolorze cyfrowych treści i informacji w niespotykanej dotąd formie, która wtapia się w otoczenie i wchodzi z nim w interakcję. Innowacyjna, przeźroczysta folia samoprzylepna umożliwia wyświetlanie kolorowych informacji.

Właściwości LG Color Transparent LED Film Display pozwalają na wiele różnych możliwości umieszczenia folii, która może być zainstalowana na dowolnej powierzchni szklanej – przed lustrem, za lub przed witryną sklepową – nie ograniczając równocześnie dopływu światła do pomieszczenia.

Najnowszy model LAT240DT1, w którym zastosowano LEDy RGB (3 w 1) cechuje się jasnością większą niż 1000 cd/m2, rozstawem pikseli (Pixel Pitch) wynoszącym 24 mm oraz oferuje kąt widzenia 120x120°, kontrastem większym niż 100 000 : 1, co plasuje go wśród najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań, które już niedługo zobaczymy w wielu miejscach. 

PRODUCENT: LG Electronics Polska - www.lge.pl

DYSTRYBUTOR: LG Electronics Polska - www.lge.pl

reklama
czytaj także:
wydarzenia

LG Electronics Polska „Solutions Partners Meeting 2018”

Przez wiele lat na naszym rodzimym rynku marka LG Electronics była kojarzona głównie z rynkiem konsumenckim. W ubiegłym roku rozpoczęły się działania mające na celu zmianę tego wizerunku i pokazanie klientom z sektora biznesowego, jak wiele interesujących, często unikatowych produktów znajduje się w portfolio firmy. Wszystkie te starania sprawiły, że dzisiaj firma LG jest postrzegana jako jeden z głównych graczy na rynku producentów profesjonalnych rozwiązań do wyświetlania obrazu.  W dniach 14–15 maja firma LG Electronics Polska zorganizowała branżowe spotkanie, w trakcie którego szczegółowo omówiono te zmiany, zaprezentowano plany na najbliższe lata, a przede wszystkim szczegółowo przedstawiono rozwiązania znajdujące się w portfolio producenta. 

wywiady

Praktyczne aspekty ekranów OLED - João Moreira, LG Electronics

Co kilka lat na rynku pojawia się technologia, która zmienia zarówno projekty, jak i całą branżę AV. Tak było w przypadku ekranów plazmowych, a niedługo później rozwiązań LCD. Z całą pewnością obecnie jedną z najbardziej nowatorskich technologii na rynku budzących ogromne zainteresowanie zarówno projektantów, jak i samych klientów jest technologia OLED. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na coraz nowsze i jeszcze ciekawsze technologie, pojawia się na rynku mnóstwo pytań dotyczących możliwości, wykorzystywania urządzeń bazujących na tej technologii w projektach i ich codziennej eksploatacji przez klientów końcowych. W dniach 10–11 kwietnia w siedzibie LG Electronics Polska zostało zorganizowane szkolenie poruszające praktyczne aspekty instalacji i użytkowania ekranów OLED. Spotkanie poprowadził jeden z najlepszych w Europie trenerów i specjalistów od digital signage – João Moreira. Spotkanie stało się świetną okazją do uporządkowania wiedzy na temat tej technologii oraz rozmowy ze szkoleniowcem z LG Electronics. 

wywiady

ekrany #oled firmy #lg

Trzeba przyznać, że ekrany #oled firmy #lg wraz z odpowiednio dobraną treścią robią ogromne wrażenie #avintegracje #ise2018

TAGI:

LG Electronics Polska
Digital Signage
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.