JBL Pro SoundBar PSB-1

UDOSTĘPNIJ:
06-02-2018

W trakcie ISE2018 JBL Pro zaprezentował soundbar do zastosowań komercyjnych. 

JBL Pro SoundBar PSB-1 to profesjonalny głośnik typu soundbar, który zaprojektowany został z myślą o pokojach hotelowych. Dzięki zoptymalizowanym funkcjom, ukierunkowanym do konkretnych zastosowań instalacyjnych – głośnik pozwoli na zmniejszenie kosztów adaptacji nagłośnienia w pokojach hotelowych, a także restauracjach. Zachowując równocześnie wysokiej jakości brzmienie konsumenckich listw głośnikowych, tak aby goście hotelu poczuli się jak w rezydencji oferującej najwyższej jakości nagłośnienie. Marce JBL Pro udało się stworzyć rozwiązanie, które dzięki zapleczu technologicznemu posiada atrakcyjną cenę nie wpływającą na jakość przetwarzania.

Listwa gra w pełnym paśmie, oferuje cztery poziomy pokładowego ogranicznika, a co najważniejsze odpowiednio dobrany SPL i dyspersja pozwalają na klarowny odsłuch - bez zakłócania ciszy w sąsiednich pomieszczeniach. Ponadto Pro SoundBar jest kompatybilny ze zmiennym wzmocnieniem oferowanym przez telewizory, jak również może zostać w nim zablokowana możliwość zmiany ustawionych przez obsługę parametrów.

PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

reklama
czytaj także:
instalacje

Hala sportowa KS Cracovia

Większości kibiców w Polsce marka Cracovia kojarzy się z piłką nożną i hokejem na lodzie. Wynika to z całą pewnością ze świetnej rozpoznawalności drużyn MKS Cracovia i sukcesów zawodników właśnie w tych dyscyplinach. Nie należy jednak zapominać, że cały czas w stolicy Małopolski działa stowarzyszenie Klub „KS Cracovia 1906”, które skupia aż dwanaście sekcji sportowych, takich jak piłka ręczna kobiet, koszykówka mężczyzn, tenis stołowy czy sekcja lekkoatletyczna. O tym, jak duże znaczenie w historii polskiego sportu odegrało wiele z tych drużyn, może świadczyć fakt, że w przeszłości to właśnie szczypiornistki KS Cracovia zdobywały aż dwunastokrotnie mistrzostwo i piętnastokrotnie wicemistrzostwo w tej dyscyplinie! Klub prowadzi również kilka sekcji, dzięki którym swoje pasje mogą realizować osoby niepełnosprawne.  Aby można było odpowiedzieć na wymagania każdej z sekcji, w maju tego roku swoją działalność zainaugurowała jedna z najnowocześniejszych hal sportowych w Polsce, o funkcjonalności wykraczającej daleko poza sport. 

TAGI:

JBL
soundbar
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.