JBL Pro Control SB2210

UDOSTĘPNIJ:
21-06-2016

JBL Pro zaprezentował nowy subwoofer, będący uaktualnioną wersją popularnego wśród realizatorów modelu Control SB-210.

Nowy model względem poprzednika oferuje szereg udoskonaleń, a całość zamknięta została w obudowie o identycznych rozmiarach, dzięki czemu będzie on pasował do istniejących instalacji. Control SB2210 zawiera dwa dziesięciocalowe głośniki niskotonowe o łącznej mocy 500 W, schodzące do 38 Hz przy 10 dB spadku na krańcach pasma, w których membrany wykonane zostały z włókna szklanego. Na obudowie producent umieścił trzynaście gniazd montażowych M6 przeznaczonych dla stelaża U-Bracket. Subwoofer cechuje się efektywnością na poziomie 95 dB, 1 W @ 1 m, maksymalnym poziomem ciśnienia akustycznego wynoszącym 122 dB, nominalną impedancją 8 Ω i minimalną o wartości 7,2 Ω przy 160 Hz. Producent w konfiguracji nagłośnienia zaleca zastosowanie filtru górnoprzepustowego przy częstotliwości 45 Hz o nachyleniu 24 dB na oktawę.

Control SB2210 może być również zasilany z linii 70 lub 100 V, gdy dokupimy opcjonalne transformatory głośnikowe. Do tego odczepy tychże transformatorów umożliwiają dobór mocy przetwarzanej przez głośniki. W przypadku linii 100 V będzie to 300 W, 150 W, 75 W i dodatkowo 38 W podczas zasilania z linii 70 V.

Obudowa, ważąca około 23 kg, dostępna jest w kolorze białym lub czarny; wykonana została z wytrzymałego tworzywa HIPS odpornego na promienie UV. Głośniki chronione są metalowym grillem, a całość konstrukcji otrzymała normę szczelności IP-45.

PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

reklama
czytaj także:
instalacje

Hala sportowa KS Cracovia

Większości kibiców w Polsce marka Cracovia kojarzy się z piłką nożną i hokejem na lodzie. Wynika to z całą pewnością ze świetnej rozpoznawalności drużyn MKS Cracovia i sukcesów zawodników właśnie w tych dyscyplinach. Nie należy jednak zapominać, że cały czas w stolicy Małopolski działa stowarzyszenie Klub „KS Cracovia 1906”, które skupia aż dwanaście sekcji sportowych, takich jak piłka ręczna kobiet, koszykówka mężczyzn, tenis stołowy czy sekcja lekkoatletyczna. O tym, jak duże znaczenie w historii polskiego sportu odegrało wiele z tych drużyn, może świadczyć fakt, że w przeszłości to właśnie szczypiornistki KS Cracovia zdobywały aż dwunastokrotnie mistrzostwo i piętnastokrotnie wicemistrzostwo w tej dyscyplinie! Klub prowadzi również kilka sekcji, dzięki którym swoje pasje mogą realizować osoby niepełnosprawne.  Aby można było odpowiedzieć na wymagania każdej z sekcji, w maju tego roku swoją działalność zainaugurowała jedna z najnowocześniejszych hal sportowych w Polsce, o funkcjonalności wykraczającej daleko poza sport. 

TAGI:

JBL
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.