Epson LightScene EV-100

UDOSTĘPNIJ:
12-03-2018

Epson zaprezentował nową serię projektorów adresowanych do sklepów i galerii.

Epson EV-100 cechuje się niskoszumową konstrukcją, jest dostępny w bieli lub czerni, by można było wtopić go w aranżację. Projektor o jasności 2000 lumenów i rozdzielczości WXGA może pracować również jako reflektor i zostać zamontowany na wiele różnych sposób. Sprawdzi się świetnie w sklepach, wystawach i instalacjach artystycznych. Alternatywnie projektor może służyć do wyświetlania informacji, projekcji wideo czy wyświetlania animacji, które uatrakcyjnią powierzchnię sklepu lub galerii.

Projektor nie wymaga specjalistów do montażu, równie prosta jest jego konfiguracja. Wystarczy w tym celu zainstalować aplikację Epson Projector Content Manager Software i już możemy korzystać z projektora. Ważną cechą jest fakt, że utworzone playlisty w oprogramowaniu i materiały wystarczy zgrać na kartę SD. Następnie wszystkim możemy sterować zdalnie. Wspomniana aplikacja pozwala m.in. na nakładanie efektów i filtrów.

PRODUCENT: Epson - www.epson.pl

DYSTRYBUTOR: Epson - www.epson.pl

reklama
czytaj także:
wywiady

Visualsupport inwestuje w projektory Epson - Michał Płócienniak, Visualsupport

Zazwyczaj na łamach naszego magazynu prezentujemy instalacje, które zostały raz zaprojektowane, zainstalowane i uruchomione. Są jednak firmy, które wykorzystując swoje zaplecze sprzętowe, stają przynajmniej raz w tygodniu przed niełatwym zadaniem zaprojektowania i zainstalowania systemu AV, który musi często spełniać unikalne wymagania. Jedną z nich jest Visualsupport – firma, która każdego roku zajmuje się realizacją multimediów na kilkudziesięciu różnych wydarzeniach, na co dzień prowadząc również wypożyczalnię sprzętu, który wspiera różnorodne produkcje nie tylko w kraju, ale i za granicą. W magazynach firmy od lat pracują bardzo różne projektory – od najmniejszych urządzeń o mocy kilku tysięcy, po potężne maszyny o mocach kilku dziesięciu tysięcy lumenów.  Niedawno do parku maszynowego dołączył zestaw jednych z najnowszych w ofercie firmy Epson projektorów EB-L1755U. O tym, jak wyglądał proces poszukiwań, co zdecydowało o wyborze tego modelu i jakie są jego najważniejsze zalety w codziennej pracy, dowiedzieliśmy się z rozmowy z Michałem Płócienniakiem, założycielem firmy Visualsupport. 

TAGI:

Epson
Projektor
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.