Digital Projection E-Vision Laser 10K

UDOSTĘPNIJ:
01-08-2017

W trakcie profesjonalnych prezentacji na dużych ekranach jakość projektora musi być najwyższa z możliwych.

E-Vision Laser 10K to jednochipowy projektor laserowo-fosforowy przeznaczony do średnich oraz dużych rozmiarów ekranów. Jasność światła równa 10 500 lumenów sprawia, że projektor idealnie sprawdzi się tam, gdzie poziom oświetlenia jest wysoki, zapewniając widzom jasny obraz pełen szczegółów oraz nasyconych kolorów.

Projektor jest pozbawiony lampy. Brak konieczności ich regularnej wymiany sprawia, że prawie wszystkie koszty związane z eksploatacją projektora  E-Vision Laser są ponoszone w momencie zakupu. Ta kluczowa cecha sprawia, że Laser E-Vision 10K ma znacznie niższy koszt użytkowania.

 

 

Połączenie wyjątkowego, jasnego, źródła światła o długiej żywotności z wieloma precyzyjnymi funkcjami, sprawia, że E-Vision Laser 10K nadaje się do profesjonalnych instalacji w przeróżnych obiektach. Projektor jest kompatybilny z HDBaseT, umożliwia symulację DICOM, a obraz w rozdzielczości WUXGA i kontraście 10 000:1 wyświetla w technologii 1 × 0,67 cala DarkChip DMD. Ponadto projektor może być instalowany w pozycji horyzontalnej i portretowej.

PRODUCENT: Digital Projection - www.digitalprojection.com

DYSTRYBUTOR: ProAUDIO AVT - www.proaudio.pl

reklama
czytaj także:
wywiady

Tomasz Kwiecień o historii, działalności i planach firmy ProAUDIO-AVT na przyszłość

Budowanie portfolio produktów przez dystrybutora nigdy nie jest zadaniem łatwym. Oczywistym rozwiązaniem wydaje się zgromadzenie jak największej liczby marek, które w myśl zasady długiego ogona mogą zapewnić stabilność biznesową i maksymalizację zysku. Szybko może się okazać jednak, że wzajemnie się zwalczają, a i promocja i działania marketingowe w odniesieniu do kilkunastu czy kilkudziesięciu marek nie są w cale zadaniem łatwym, a często wręcz niemożliwym. Dlatego strategia budowania portfolio w firmie sprzedającej rozwiązania AV jest kluczowa i wymaga odpowiedniej strategii. Kluczem do sukcesu jest to, aby produkty wzajemnie się uzupełniały i aby oferta składała się z rozwiązań z różnych półek cenowych i o różnym zaawansowaniu.  Zapraszamy do rozmowy o tym, jak wyglądało kształtowanie się oferty produktowej we wrocławskiej firmie ProAUDIO-AVT, jakie rozwiązania znajdują się w niej dzisiaj oraz jak wyglądały początki działalności – o tym wszystkim opowiedział nam prezes Zarządu firmy, Tomasz Kwiecień. 

TAGI:

Digital Projection
Projektory
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.