DataVideo HDR-10

UDOSTĘPNIJ:
09-11-2017

Tworzenie powtórek to z pozoru proste zadanie. Jednak, jeśli mają one powstawać na żywo, to za ich powstawanie powinno odpowiadać wyspecjalizowane urządzenie.

DataVideo HDR-10 to przystępny cenowo i łatwy w obsłudze system do tworzenia powtórek przetwarzanego materiału wideo. Osoby odpowiedzialne za obsługę transmisji wideo w trakcie spotkań firmowych, konferencji czy prezentacji w galeriach sztuki dzięki opisywanemu urządzeniu mają możliwość tworzenia powtórek w locie z efektem slow motion. Urządzenie sprawdzi się również w trakcie zawodów sportowych, ponieważ sędziowie lub ich pomocnicy będą mogli obejrzeć sporny moment w zwolnionym tempie, w dowolnym momencie. Alternatywnie urządzenie może zostać użyte w celu zaakcentowania istotnych elementów w trakcie filmów rekrutacyjnych.

 

 

Do obsługi HDR-10 możemy użyć kontrolera RMC-4000, który pozwoli nam przy użyciu zaprogramowanych klawiszy i koła jog na tworzenie powtórek w mgnieniu oka. Kontroler jest w stanie obsłużyć do czterech jednostek HDR-10, co sprawdzi się w trakcie pracy z wieloma kamerami.

PRODUCENT: DataVideo - www.datavideo.com

DYSTRYBUTOR: WAMM - www.wamm.pl

reklama
czytaj także:
nowosci

datavideo SE-500MU

Nowy, czterokanałowy przełącznik wideo #datavideo SE-500MU zaprezentowany na #ise2018 to niewielkie, montowane w racku urządzenie o wielkości 1U umożliwiające przyjęcie czterech sygnałów HDMI. Na pokładzie SE-500MU znalazł się skaler, możliwość realizacji przejść MIX, WIPE, CUT, efekty wyciemnienia, picture in picture, podział ekranu oraz kluczowanie Luma Key. Dodatkowo urządzenie posiada dwa wyjścia: multiview oraz PGM co może być wielką zaletą w przypadku zastosowania monitora podglądowego dla prezentera czy prowadzącego. Łatwe zarządzanie urządzeniem oferuje dedykowana aplikacja dostępna zarówno na komputery Windows, mac OS jak i tablety pracujące pod kontrolą systemu iOS oraz Android. Dzięki temu realizator może zarządzać urządzeniem zainstalowanym np. w serwerowni bezpośrednio z sali konferencyjnej czy wykładowej.

TAGI:

DataVideo
System tworzenia powtórek
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.