Crestron Fusion

UDOSTĘPNIJ:
20-03-2018

Crestron Fusion od teraz dostarczany jest z Crestron Fusion Dashboard, który pozwala integrować oprogramowanie Fusion z Microsoft Power BI, Tableau lub QlikSense, tworząc tym samym czytelne analizy i wizualizacje danych.

 

Wyobraź sobie złożony projekt wykonywanej przez ciebie instalacji, której zanalizowane dane musisz przedstawić zleceniodawcy w zrozumiały sposób. W takiej sytuacji z pomocą może przyjść rozwiązanie marki Crestron. Mało tego – w przyszłości może ono zostać wykorzystane również przez firmę, która zleciła ci projekt, gdy zauważy, jak przejrzyście można zaprezentować złożone analizy i dane.

PRODUCENT: Crestron - www.crestron.com

DYSTRYBUTOR: Crestron - www.crestron.com

reklama
czytaj także:
testy

CRESTRON DM

Czego by nie powiedzieć o tej marce, to zawsze kojarzyła mi się z jakością i solidnością. Być może dlatego, że firma zdążyła już wypracować sobie pewne standardy, bo istnieje od 1971 roku. Crestron z dumą podkreśla, że produkty opatrzone tym właśnie logo zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Ameryce. Jak można się spodziewać, zakres rozwiązań i urządzeń proponowanych przez Crestron jest dość spory. Firma oferuje wszelkie rozwiązania związane z dystrybucją AV, kompleksowe zarządzanie zarówno budynkami (BMS), jak i przedsiębiorstwami (EMS). Z logo Crestona występują również systemy zabezpieczania posesji, kolumny głośnikowe, a także software do projektowania GUI. Jest tego znacznie więcej, ale nie jest to temat niniejszego artykułu z cyklu „Pod lupą”. W tym wydaniu z całkiem bliska ocenimy karty AV do przesyłu sieciowego. 

TAGI:

Crestron
aktualizacja
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.