Audac CIRA

UDOSTĘPNIJ:
18-09-2018

Głośniki z serii CIRA marki Audac powstały, aby zaoferować integratorom jak najlepszy stosunek jakości do ceny, mając na względzie również jak najłatwiejszą instalację.

Na serię CIRA składają się z cztery współosiowe, dwudrożne głośniki sufitowe cechujące się czystym przetwarzaniem zarówno mowy, jak i muzyki. Za nieskomplikowany i błyskawiczny montaż odpowiada bezramkowa konstrukcja grilla TwistFix. System instalacyjny QuickFit w połączeniu ze złączem FastCon gwarantuje, że choć głośniki są łatwe i szybkie w montażu, to ich mocowanie jest trwałe i bezpieczne.

CIRA5 oparty został na głośniku 5 1/4" z membraną z polipropylenu wspartego jednocalową kopułką z mylaru. Jednostka cechuje się mocą 30 W RMS (60 W szczyt) i może być zasilana z linii 100 V, oferując odczepy transformatora 6 W, 3 W, 1,5 W (model CIRA506) lub 24 W, 12 W, 6 W (model 524). Alternatywnie powyższe modele mogą być napędzane tradycyjną końcówką mocy o impedancji 8 lub 16 Ω.

Wśród pozostałych przedstawicieli znajdziemy jeszcze dwa modele CIRA 7 i 8. Producent zastosował w nich te same rozwiązania co w CIRA5, z tą różnicą, że w CIRA7 użył sześcioipółcalowego głośnika (30 W RMS, 60 W szczyt), a w CIRA8 głośnik o średnicy 8 cali (40 W RMS, 80 W szczyt). Do tego CIRA 7 i 8 oferują dla linii 100 V odczepy 24 W, 12 W, 6 W i tak jak CIRA5 mogą być podłączone do wzmacniacza o impedancji 8 lub 16 Ω.

PRODUCENT: Audac - www.audac.be

DYSTRYBUTOR: ProAUDIO AVT - www.proaudio.pl

reklama
czytaj także:
instalacje

Rozwiązania Linearic w Hotelu Rondo

Hotel Rondo – za niepozornie brzmiącą nazwą kryje się nowoczesny kompleks rekreacyjno-biznesowy, położony w Wąbrzeźnie w województwie kujawsko-pomorskim, w malowniczym zakątku między Toruniem, Brodnicą i Grudziądzem. Otoczony bujną zielenią i zbiornikami wodnymi Hotel Rondo został w ciągu ostatniego roku doinwestowany i solidnie rozwinięty o dodatkowe, wykraczające daleko poza stricte hotelowe, aspekty czyniące zeń kompleksowe centrum rekreacji i biznesu, spełniające najwyższe standardy oraz będące odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie dużych firm na usługi łączone. DD INSTALL Dawid Kujawiński, Dariusz Sobolewski – firma-córka GOLTRONET – przeprowadziła pełną instalację audio z użyciem dostarczonych przez firmę Linearic rozwiązań, dzięki czemu Hotel Rondo w Wąbrzeźnie dysponuje własnym zapleczem eventowym, konferencyjno-biznesowym oraz urozmaiconą częścią rozrywkowo-wypoczynkową.

TAGI:

Audac
Głośniki sufitowe
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.