Allen & Heath M-Dante v4

UDOSTĘPNIJ:
09-02-2018

Allen & Heath ogłosił, że karty M-Dante za sprawą aktualizacji firmware’u stały się kompatybilne z Audinate Dante Domain Manager.

Wszystkie nowe karty rozszerzeń M-Dante dla konsolet GLD i dLive są natywnie kompatybilne z DDM, a zakupione wcześniej wymagają w tym celu aktualizacji firmware’u, który jest dostępny na stronie producenta. Karty rozszerzeń M-Dante pozwalają na dodanie obsługi 64 kanałów wejściowych i taką samą ilość wyjść przez Dante.

„Zawsze staramy się, aby nasze produkty były kompatybilne z najnowszymi technologiami. Dante Domain Manager jest wspaniałym rozwiązaniem dla wielu użytkowników. Jak tylko dowiedzieliśmy się o nim, to najszybciej jak było to tylko możliwe wprowadziliśmy implementację standardu w naszych urządzeniach” – powiedział szef marketingu w Allen & Heath, Nic Beretta.

„Dante Domain Manager to sieciowe oprogramowanie zarządzające, które najlepsze praktyki IT przenosi do branży AV. DDM pozwala na tworzenie sieci audio, które są o wiele bezpieczniejsze, a zarazem są w pełni skalowalne i łatwe w zarządzaniu” – powiedział Josh Rush, starszy wiceprezes ds. Marketingu w Audinate.

PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

reklama
czytaj także:

TAGI:

Allen & Heath
karta rozszerzeń
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.