JBL Intellivox HP-DS170

UDOSTĘPNIJ:
04-08-2016

Na polskim rynku pojawiła się nowa kolumna głośnikowa marki JBL Pro.

HP-DS170 został zaprojektowany, by sprostać zadaniu nagłośnienia pomieszczeń o trudnej akustyce. W tym celu producent wyposażył kolumnę w technologię Digital Directivity Synthesis i (w prezentowanym modelu) pokładowy procesor efektów. Kolumna może zostać umieszczona w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu, dzięki szczelności IP55.

Intellivox HP-DS170 świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o dużym pogłosie, gdzie zrozumiałość mowy jest kluczowym czynnikiem przy wyborze nagłośnienia. Pojedyncza kolumna umożliwia uzyskanie SPL na poziomie 106 dB i pokrycia w poziomie wynoszącym 100° w pomieszczeniu, którego długość to 30 m. W prezentowanym modelu na długości 1,7 m znajdziemy dziesięć głośników o średnicy 6,5'' oraz dwa koaksjalne drivery kompresyjne o średnicy 1''. Głośniki napędzane są wzmacniaczem pracującym w klasie D.

 

Przeczytasz to również w magazynie Muzyka i Technologia​

PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

reklama
czytaj także:
instalacje

Hala sportowa KS Cracovia

Większości kibiców w Polsce marka Cracovia kojarzy się z piłką nożną i hokejem na lodzie. Wynika to z całą pewnością ze świetnej rozpoznawalności drużyn MKS Cracovia i sukcesów zawodników właśnie w tych dyscyplinach. Nie należy jednak zapominać, że cały czas w stolicy Małopolski działa stowarzyszenie Klub „KS Cracovia 1906”, które skupia aż dwanaście sekcji sportowych, takich jak piłka ręczna kobiet, koszykówka mężczyzn, tenis stołowy czy sekcja lekkoatletyczna. O tym, jak duże znaczenie w historii polskiego sportu odegrało wiele z tych drużyn, może świadczyć fakt, że w przeszłości to właśnie szczypiornistki KS Cracovia zdobywały aż dwunastokrotnie mistrzostwo i piętnastokrotnie wicemistrzostwo w tej dyscyplinie! Klub prowadzi również kilka sekcji, dzięki którym swoje pasje mogą realizować osoby niepełnosprawne.  Aby można było odpowiedzieć na wymagania każdej z sekcji, w maju tego roku swoją działalność zainaugurowała jedna z najnowocześniejszych hal sportowych w Polsce, o funkcjonalności wykraczającej daleko poza sport. 

TAGI:

JBL
kolumna głośnikowa
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.