Relacart CDN-256

UDOSTĘPNIJ:
12-09-2016

Relacart zaprezentował nowy, cyfrowy system konferencyjny oparty na Dante.

Relacart CDN-256 jest systemem konferencyjnym bazującym na wielokanałowym przesyłaniu nieskompresowanego sygnału audio przez Dante z zerową latencją i pełną synchronizacją. System konferencyjny zmniejsza koszty do minimum, ponieważ wszystkie dane transmitowane są przez pojedynczy kabel Ethernet, a routing odbywa się na drodze programowej, wykorzystując w tym celu oprogramowanie Dante Controller. Mózgiem systemu jest jednostka centralna CDN-256M, do której możliwe jest podłączenie do dwustu pięćdziesięciu sześciu jednostek mówcy (CDN256D) i prowadzącego (CDN256C), przy czym cztery urządzenia mogą działać równolegle.

 

 

Cyfrowy sygnał audio, dane kontrolne i inne niezbędne do poprawnego działania dane współdziałają w jednej sieci bez konieczności ustawiania limitów transmisji, wykorzystując pełną przepustowość, i inteligentnie ją dostosowują, aby nie pojawiły się jakiekolwiek zaniki mowy. Dla przykładu prezentowany system konferencyjny może zostać dodany do istniejącej sieci jako urządzenie komunikujące się przez protokół TCP/IP, a rozmowy mogą zostać zarejestrowane w komputerowym edytorze audio.

 

 

Przeczytasz to również w magazynie Muzyka i Technologia​

PRODUCENT: Relacart - www.relacart.com

DYSTRYBUTOR: Linearic - www.akustyk.pl

reklama
czytaj także:

TAGI:

Relacart
system konferencyjny
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.