DataVideo Nighthawk

UDOSTĘPNIJ:
10-10-2017

DataVideo zaprezentował nową serię kamer, które możemy dostosować do własnych preferencji.

Kamery serii Nighthawk firmy DataVideo są wyposażone w wysokiej jakości obiektywy w kompaktowej obudowie, które można dopasować do różnych zastosowań. Kamery są wyposażone w czujnik CMOS 4/3" i pracujący w czasie rzeczywistym HDR z ustawieniami czułości, które można rozszerzyć do ISO 409600 bez najmniejszych przeszkód. Mogą rejestrować cienie i podkreślić każdy szczegół. Obudowę kamer możemy dostosować do własnych potrzeb, jak również zastosować profesjonalne obiektywy producentów takich jak Leica, Panasonic czy Olympus. Daje nam to szereg możliwości stworzenia kamery dostosowanej do indywidualnych wymagań i upodobań. Kolejną z unikalnych cech kamer NightHawk jest przesyłanie strumieniowe RTMP przez dowolną sieć 4G do YouTube’a lub Facebooka, co zapewni nam niski koszt transmisji na żywo konferencji lub prezentacji firmowej.

PRODUCENT: DataVideo - www.datavideo.com

DYSTRYBUTOR: WAMM - www.wamm.pl

reklama
czytaj także:
testy

Datavideo TWP-10/100

Wielkoformatowe wyświetlanie obrazu w coraz wyższej rozdzielczości, na coraz większym ekranie, ale jak najmniej obciążające budżet inwestycji – z takimi wyzwaniami integratorzy spotykają się od zawsze. Producenci natomiast nieustannie szukają nowych, ciekawszych rozwiązań. Ostatnio rynek integratorski zdecydowanie i bezpardonowo zdobywają ściany diodowe. Są to ciągle jednak drogie i nowe rozwiązania, do których klienci dopiero się przyzwyczajają. Tradycyjne rozwiązania ścian wideo, oparte o monitory bezszwowe, wybierane są przez wielu inwestorów i znajdują zastosowanie zwłaszcza tam, gdzie niezbędny jest podgląd obrazu w wysokich rozdzielczościach i z małej odległości. Producent opisywanych procesorów proponuje rozwiązanie dla tych klientów, którzy preferują monitory bezramkowe lub nawet już je posiadają, oferując urządzenia o korzystnym stosunku ceny do jakości i umożliwiając wykorzystanie nawet starszych monitorów.

wywiady

Datavideo – produkty nie tylko dla telewizji. Rozmowa z dyrektorem generalnym firmy – Johanem Lieffersem.

Technologia AV zaczyna zataczać coraz szersze kręgi, za sprawą czego kolejne branże zaczynają się stawać się jej częścią. Tym samym praktycznie zatarła się grania między tym, co kiedyś można było określić mianem profesjonalnych rozwiązań kamerowych, urządzeń transmisyjnych czy mikserów wideo, a systemami, które projektują specjaliści od AV. Za sprawą tego producenci, którzy jeszcze kilka lat temu funkcjonowali na pewnym ściśle określonym, zamkniętym rynku, mając stałe grono odbiorców swoich produktów, dzisiaj coraz częściej decydują się na wprowadzenie do oferty zupełnie nowych produktów czy przystosowanie posiadanych rozwiązań do nowych potrzeb.
Jednym z producentów związanych z szeroko pojętą branżą profesjonalnych rozwiązań wideo, którzy dzisiaj bardzo poważnie traktują sektor AV, jest firma Datavideo. Na łamach naszego magazynu Johan Lieffers, dyrektor generalny firmy Datavideo, zdradza, jak producent postrzega branżę AV, jakie produkty przeznaczone na ten sektor rynku znajdują się w jej ofercie oraz jak wyglądają plany producenta na przyszłość.  

TAGI:

DataVideo
Kamera
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.