Crestron Vector

UDOSTĘPNIJ:
22-08-2017

W obiektach użyteczności publicznej, audytoriach czy salach wykładowych na równi z pięknem architektury powinno iść na nagłośnienie. Nowe zestawy głośnikowe od marki Crestron nam to gwarantują.W obiektach użyteczności publicznej, audytoriach czy salach wykładowych na równi z pięknem architektury powinno iść na nagłośnienie. Nowe zestawy głośnikowe od marki Crestron nam to gwarantują.

Głośniki od marki Crestron zaprojektowany zostały do pracy w audytoriach i salach wykładowych, a w ofercie znajdziemy konstrukcje współosiowe od 6, 12 do 15 cali, które możemy wesprzeć podwójnym, osiemnastocalowym subwooferem. Autorski, koaksjalny głośnik zastosowany w serii zoptymalizowany został do reprodukcji mowy. Głośniki z serii Vector przeznaczone są do współpracy z procesorami DSP z serii Avia i oprogramowaniem Avia Audio Tool. Zestaw oferuje naturalne przetwarzanie materiału audio również w niekorzystnych warunkach akustycznych, jakimi cechują się duże audytoria. 

PRODUCENT: Crestron - www.crestron.com

DYSTRYBUTOR: Crestron - www.crestron.com

czytaj także:
instalacje

Nowe biuro MSD Polska

Powszechna standaryzacja stała się faktem. Jej najbardziej przyziemnym i trywialnym efektem jest to, że hamburger zjedzony w pewnej popularnej sieci będzie smakował mniej więcej tak samo w Polsce, jak i gdziekolwiek na świecie. Również samochód wyprodukowany przez danego producenta niezależnie od szerokości geograficznej będzie dokładnie taki sam.  Nie inaczej wygląda kwestia budowania i wyposażania biur w ramach wielkich, światowych korporacji. Dzięki temu, że ich funkcjonalność, pracujący w nich sprzęt, a często nawet kolorystyka są takie same w każdym zakątku świata, łatwiej jest realizować wytyczone korporacyjne cele. W sposób zautomatyzowany funkcjonuje również zarządzanie ogólnoświatową infrastrukturą, jej utrzymanie, serwisowanie czy ewentualne modernizacje. Przykładem ogólnoświatowej korporacji, która przykłada bardzo dużą wagę do rozwiązań AV pracujących w jej biurach, a przede wszystkim do standaryzowania instalowanych urządzeń, jest firma MSD. Jej polski oddział przeszedł niedawno gruntowną modernizację, w wyniku której zajmowana przez niego powierzchnia w jednym z warszawskich wieżowców rozrosła się do sześciu pięter, na których znajduje się teraz szereg interesujących rozwiązań z zakresu obrazu i dźwięku.

TAGI:

Crestron
Głośniki
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.