Crestron DigitalMedia NVX

UDOSTĘPNIJ:
24-08-2017

Najnowsza linia procesorów DigitalMedia przeznaczonych do przesyłania wideo z serii DM NVX oferuje najwyższą jakość idącą w parze z bezpieczeństwem transmisji.

Nowe procesory pozwalają przesyłać obraz w jakości 4K60, 4:4:4 ze wsparciem dla HDR przez sieć 1 Gb bez jakichkolwiek opóźnień. Urządzenia oferują routingi przez USB 2.0, pokładowy procesor DSP oraz wbudowane algorytmy kodowania i dekodowania sygnału w cenie porównywalnej do urządzeń nie oferujących jakichkolwiek zabezpieczeń. Z racji, że większość przetworników tego typu wymaga do działa drogiej infrastruktury 10 Gb, to nowa seria DigitalMedia cechuje się bardzo wysokim stosunkiem jakości do ceny, dzięki czemu zaoszczędzimy w trakcie wdrażania instalacji AV. Streaming wideo za jej pośrednictwem jest kompatybilny z 4K60 HDBaseT, 4K60 fiber, H.264 oraz NVX. Oczywiście producent nie mógł zapomnieć o zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. W większości przypadków kodowanie sygnału wpływa na latencję, jednak Crestron – za sprawą autorskich technologii – pozwala tego uniknąć dzięki równoczesnemu kodowaniu i dekowaniu ze skalowaniem.

Na serię składa się pięć urządzeń i kart DM-NVX-350, DM-NVX-351, DM-NVX-350C oraz DM-NVX-351.

PRODUCENT: Crestron - www.crestron.com

DYSTRYBUTOR: Crestron - www.crestron.com

czytaj także:
instalacje

Nowe biuro MSD Polska

Powszechna standaryzacja stała się faktem. Jej najbardziej przyziemnym i trywialnym efektem jest to, że hamburger zjedzony w pewnej popularnej sieci będzie smakował mniej więcej tak samo w Polsce, jak i gdziekolwiek na świecie. Również samochód wyprodukowany przez danego producenta niezależnie od szerokości geograficznej będzie dokładnie taki sam.  Nie inaczej wygląda kwestia budowania i wyposażania biur w ramach wielkich, światowych korporacji. Dzięki temu, że ich funkcjonalność, pracujący w nich sprzęt, a często nawet kolorystyka są takie same w każdym zakątku świata, łatwiej jest realizować wytyczone korporacyjne cele. W sposób zautomatyzowany funkcjonuje również zarządzanie ogólnoświatową infrastrukturą, jej utrzymanie, serwisowanie czy ewentualne modernizacje. Przykładem ogólnoświatowej korporacji, która przykłada bardzo dużą wagę do rozwiązań AV pracujących w jej biurach, a przede wszystkim do standaryzowania instalowanych urządzeń, jest firma MSD. Jej polski oddział przeszedł niedawno gruntowną modernizację, w wyniku której zajmowana przez niego powierzchnia w jednym z warszawskich wieżowców rozrosła się do sześciu pięter, na których znajduje się teraz szereg interesujących rozwiązań z zakresu obrazu i dźwięku.

TAGI:

Crestron
przesyłanie wideo
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.