Crestron DMPS3-4K-300-C

UDOSTĘPNIJ:
30-08-2017

Serwer mediów stanowiący kompletne rozwiązanie AV typu wszystko w jednym, pracujący z jakością 4K i oferujący wiele przydatnych funkcji w trakcie pracy z obrazem i dźwiękiem – to gwarancja dystrybucja sygnału na najwyższym poziomie.

Media serwer DMPS3-4K-300-C marki Crestron zaprojektowany został jako kompletne rozwiązanie AV na potrzeby sal wykładowych, pomieszczeń konferencyjnych bądź sal posiedzeń. Za jego pomocą w pełni skonfigurujmy tor sygnałowy i jego przetwarzanie. Serwer, który stanowi połączenie systemu kontroli przesyłu danych, matrycy routingu, skalera wideo, procesora audio i miksera z przedwzmacniaczami mikrofonowymi zajmuje jedynie trzy miejsca w racku. Na jego pokładzie znajdziemy wsparcie dla DigitalMedia 8G+ and HDBaseT, co pozwala użyć serwer w rozbudowanych instalacjach audiowizualnych, gdzie źródła i wyświetlacze są od siebie znacznie oddalone.

PRODUCENT: Crestron - www.crestron.com

DYSTRYBUTOR: Crestron - www.crestron.com

czytaj także:
instalacje

Nowe biuro MSD Polska

Powszechna standaryzacja stała się faktem. Jej najbardziej przyziemnym i trywialnym efektem jest to, że hamburger zjedzony w pewnej popularnej sieci będzie smakował mniej więcej tak samo w Polsce, jak i gdziekolwiek na świecie. Również samochód wyprodukowany przez danego producenta niezależnie od szerokości geograficznej będzie dokładnie taki sam.  Nie inaczej wygląda kwestia budowania i wyposażania biur w ramach wielkich, światowych korporacji. Dzięki temu, że ich funkcjonalność, pracujący w nich sprzęt, a często nawet kolorystyka są takie same w każdym zakątku świata, łatwiej jest realizować wytyczone korporacyjne cele. W sposób zautomatyzowany funkcjonuje również zarządzanie ogólnoświatową infrastrukturą, jej utrzymanie, serwisowanie czy ewentualne modernizacje. Przykładem ogólnoświatowej korporacji, która przykłada bardzo dużą wagę do rozwiązań AV pracujących w jej biurach, a przede wszystkim do standaryzowania instalowanych urządzeń, jest firma MSD. Jej polski oddział przeszedł niedawno gruntowną modernizację, w wyniku której zajmowana przez niego powierzchnia w jednym z warszawskich wieżowców rozrosła się do sześciu pięter, na których znajduje się teraz szereg interesujących rozwiązań z zakresu obrazu i dźwięku.

TAGI:

Crestron
Media serwer
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.