ATEN Control System

UDOSTĘPNIJ:
29-08-2017

Sterowanie urządzeniami AV z poziomu tabletu jest niezwykle wygodne i intuicyjne – można tego dokonać na przykład za pomocą środowiska firmy ATEN. 

ATEN Control System w parze z urządzeniem VK2100 lub VK1100 umożliwia kontrolę oświetlenia, ekranów LED, projektorów, systemów AV, kamer, kurtyn i urządzeń konferencyjnych z poziomu jednej intuicyjnej aplikacji, uruchamianej na tablecie z systemami operacyjnymi iOS lub Android bądź na innym urządzeniu pracującym pod kontrolą Windows. Obsługa polega na wybraniu urządzenia lub grupy urządzeń którymi chcemy sterować. Rozwiązanie to dobrze sprawdzi się w sterowaniu zewnętrznym sprzętem znajdującym się w salach konferencyjnych i wykładowych. Konfiguracja nie jest skomplikowana, a obsługę można powierzyć niewykwalifikowanemu w dziedzinie integracji personelowi, co pozwoli znacząco obniżyć koszty obsługi instalacji. W pełni konfigurowalny interfejs umożliwi zastosowanie systemu również w rezydencjach i hotelach.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.