Roadshow Crestron, LG, Optoma i Veracomp

UDOSTĘPNIJ:
25-09-2017

W październiku odbędzie się Roadshow, podczas którego w trzech polskich miastach będziemy mieli okazję przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom. W ramach Roadshow zostanie również zorganizowane specjalne wydarzenie dla architektów – o dacie i miejscu oraz o jego programie już wkrótce poinformują organizatorzy.

Po dwóch odsłonach Roadshow w Krakowie i Wrocławiu we wrześniu, w październiku organizatorzy odwiedzą trzy miasta: Poznań, Gdańsk oraz Warszawę.

 

W Poznaniu spotkanie zaplanowane zostało na 3 października 2017 roku, w Hotelu Mercure mieszczącym się przy ulicy Roosevelta 20.

 

W Gdańsku – dnia 5 października 2017 roku, Roadshow zatrzyma się w Hotelu Mercury Stare Miasto znajdującym się przy ulicy Jana Heweliusza 22.

 

Natomiast 24 października 2017 roku prezentacje i rozmowy będą miały miejsce w siedzibie LG Electronics Polska sp. z o.o. mieszczącej się w biurowcu Mokotów Nova przy ulicy Wołoskiej 22 w Warszawie.

 

Niezależnie od miasta, plan prezentacji w trakcie Roadshow wygląda następująco.

9.30 – 10.00: Przywitanie i rejestracja uczestników

10.00 – 10.45: NVX – kolejna generacja Digital Media; zajęcia poprowadzi Michał Jakobszy, Crestron Regional Sales Manager

10.45 – 11.30: Przełomowe technologie wyświetlania obrazu w ofercie LG – LCD, OLED. Nową technologię przybliży Państwu Robert Chlebowski, LG Information Display Sales Engineer

11.45 – 12.30: Nowe produkty dedykowane dla rynku profesjonalnego w ofercie Optoma; za prezentację odpowiedzialny będzie Jędrzej Filipowski, Optoma

13.45 – 14.45: Najnowsze i najlepsze – technologia dla sal konferencyjnych, Shades – systemy zaciemniania pomieszczeń; o innowacyjnej technologii opowie Państwu Michał Jakobszy, Crestron Regional Sales Manager.

PRODUCENT: LG Electronics Polska - www.lge.pl

DYSTRYBUTOR: LG Electronics Polska - www.lge.pl

reklama
ostatnie wydarzenia
czytaj także:
wywiady

Rozwiązania Information Displays firmy LG. Rozmowa z Robertem Buławą

Produkty konsumenckie z logo LG cieszą się na naszym rodzimym rynku ogromną popularnością. W ofercie firmy znajdują urządzenia z bardzo różnych sektorów tzw. elektroniki użytkowej. O tym, jak wiele różnych rozwiązań ma w swojej ofercie firma i jak potężnym jest graczem na rynku ogólnoświatowym, można było przeczytać w wywiadzie z prezesem LG Electronics Polska, panem Hyunem Woo Lee, opublikowanym na łamach naszego magazynu w październiku 2017 roku. Od wielu lat producent działa również bardzo prężnie na rynku rozwiązań B2B, a dużą część tej oferty z niezwykle szerokim portfolio produktowym stanowią rozwiązania z departamentu Information Displays. W rozmowie z magazynem „AVIntegracje” Robert Buława, dyrektor działu Information Displays LG Electronics Polska, zdradza plany firmy na przyszłość, opowiada o rozwoju działu, jego przebudowie oraz o opowiada o unikatowych rozwiązaniach znajdujących się w ofercie producenta. 

wywiady

LG Electronics Polska „Rozwiązania przyszłości, dostępne dzisiaj”

Szeroko pojęta „elektronika” otacza nas dzisiaj w zasadzie w każdej dziedzinie życia. Praktycznie w każdej chwili w postaci telefonu czy komputera przenośnego mamy przy sobie kawałek technologii. Także nasze domy stają się coraz bardziej inteligentne i autonomiczne, ergo również elektroniczne. Oczywiście mówiąc o sprzęcie elektronicznym, w pierwszej kolejności na myśl przychodzą nam przykłady z zakresu elektroniki użytkowej. Wystarczy jednak udać się do dowolnego biura, przestrzeni użyteczności publicznej czy galerii handlowej, aby spotkać się z ogromną liczbą przykładów rozwiązań biznesowych określanych mianem B2B. Coraz więcej firm przykłada bardzo dużą wagę do tego, aby w ich portfolio produktowym znajdował się zarówno sprzęt przeznaczony dla użytkowników prywatnych, jak i największych i najbardziej wymagających instalacji biznesowych. Przykładem takiego producenta jest firma LG, której profesjonalne produkty B2B są coraz częściej wybierane przez projektantów instalacji profesjonalnych oraz w portfolio której można znaleźć wiele unikatowych i niedostępnych u konkurencji rozwiązań. 

TAGI:

LG Electronics Polska
Prezentacje
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.