Roadshow Crestron, LG, Optoma i Veracomp

UDOSTĘPNIJ:
25-09-2017

W październiku odbędzie się Roadshow, podczas którego w trzech polskich miastach będziemy mieli okazję przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom. W ramach Roadshow zostanie również zorganizowane specjalne wydarzenie dla architektów – o dacie i miejscu oraz o jego programie już wkrótce poinformują organizatorzy.

Po dwóch odsłonach Roadshow w Krakowie i Wrocławiu we wrześniu, w październiku organizatorzy odwiedzą trzy miasta: Poznań, Gdańsk oraz Warszawę.

 

W Poznaniu spotkanie zaplanowane zostało na 3 października 2017 roku, w Hotelu Mercure mieszczącym się przy ulicy Roosevelta 20.

 

W Gdańsku – dnia 5 października 2017 roku, Roadshow zatrzyma się w Hotelu Mercury Stare Miasto znajdującym się przy ulicy Jana Heweliusza 22.

 

Natomiast 24 października 2017 roku prezentacje i rozmowy będą miały miejsce w siedzibie LG Electronics Polska sp. z o.o. mieszczącej się w biurowcu Mokotów Nova przy ulicy Wołoskiej 22 w Warszawie.

 

Niezależnie od miasta, plan prezentacji w trakcie Roadshow wygląda następująco.

9.30 – 10.00: Przywitanie i rejestracja uczestników

10.00 – 10.45: NVX – kolejna generacja Digital Media; zajęcia poprowadzi Michał Jakobszy, Crestron Regional Sales Manager

10.45 – 11.30: Przełomowe technologie wyświetlania obrazu w ofercie LG – LCD, OLED. Nową technologię przybliży Państwu Robert Chlebowski, LG Information Display Sales Engineer

11.45 – 12.30: Nowe produkty dedykowane dla rynku profesjonalnego w ofercie Optoma; za prezentację odpowiedzialny będzie Jędrzej Filipowski, Optoma

13.45 – 14.45: Najnowsze i najlepsze – technologia dla sal konferencyjnych, Shades – systemy zaciemniania pomieszczeń; o innowacyjnej technologii opowie Państwu Michał Jakobszy, Crestron Regional Sales Manager.

PRODUCENT: LG Electronics Polska - www.lge.pl

DYSTRYBUTOR: LG Electronics Polska - www.lge.pl

reklama
ostatnie wydarzenia

Intel Extreme Masters 2018 w Katowicach

Trwa drugi weekend tegorocznej edycji Intel Extreme Masters w Katowicach, w trakcie którego rozgrywane są finały Counter Strike: Global Offensive. Zmagania zawodników obserwuje nie tylko publiczność zgromadzona w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym, ale także dzięki ekskluzywnej transmisji widzowie przed telewizorami i ekranami komputerów na całym świecie. Aby mogli oni uczestniczyć w rozgrywce oraz śledzić to co dzieje się na poszczególnych scenach została stworzona sieć audio umożliwiająca przesyłanie sygnałów z gry, komentarzy i wywiadów towarzyszących wizji. Trwa drugi weekend tegorocznej edycji Intel Extreme Masters w Katowicach, w trakcie którego rozgrywane są finały Counter Strike: Global Offensive. Zmagania zawodników obserwuje nie tylko publiczność zgromadzona w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym, ale także dzięki ekskluzywnej transmisji widzowie przed telewizorami i ekranami komputerów na całym świecie. Aby mogli oni uczestniczyć w rozgrywce oraz śledzić to co dzieje się na poszczególnych scenach została stworzona sieć audio umożliwiająca przesyłanie sygnałów z gry, komentarzy i wywiadów towarzyszących wizji. 

czytaj także:
nowosci

ekrany #oled firmy #lg

Trzeba przyznać, że ekrany #oled firmy #lg wraz z odpowiednio dobraną treścią robią ogromne wrażenie #avintegracje #ise2018

wywiady

Rozwiązania Information Displays firmy LG. Rozmowa z Robertem Buławą

Produkty konsumenckie z logo LG cieszą się na naszym rodzimym rynku ogromną popularnością. W ofercie firmy znajdują urządzenia z bardzo różnych sektorów tzw. elektroniki użytkowej. O tym, jak wiele różnych rozwiązań ma w swojej ofercie firma i jak potężnym jest graczem na rynku ogólnoświatowym, można było przeczytać w wywiadzie z prezesem LG Electronics Polska, panem Hyunem Woo Lee, opublikowanym na łamach naszego magazynu w październiku 2017 roku. Od wielu lat producent działa również bardzo prężnie na rynku rozwiązań B2B, a dużą część tej oferty z niezwykle szerokim portfolio produktowym stanowią rozwiązania z departamentu Information Displays. W rozmowie z magazynem „AVIntegracje” Robert Buława, dyrektor działu Information Displays LG Electronics Polska, zdradza plany firmy na przyszłość, opowiada o rozwoju działu, jego przebudowie oraz o opowiada o unikatowych rozwiązaniach znajdujących się w ofercie producenta. 

TAGI:

LG Electronics Polska
Prezentacje
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.