Interkomy kasowe Contacta na Torze Służewiec

UDOSTĘPNIJ:
07-07-2017

Tor Wyścigów Konnych na Służewcu został wyposażony, przez Warszawską firmę FES, w interkomy kasowe marki Contacta. Instalacja miała miejsce w czerwcu, do użytku oddana została w lipcu 2017.

W czterdziestu trzech kasach, z powodów bezpieczeństwa, kontakt pomiędzy klientem a obsługą jest ograniczony powierzchnią szklaną. Komunikacja jest możliwa dzięki mikrofonowi i głośnikom umieszczonym w specjalnej konstrukcji typu bridge, podłączonym do wzmacniacza interkomowego, do którego podłączony jest również zestaw mikrofonowo-słuchawkowy kasjera. Rozwiązanie marki Contacta ułatwia pracę obsługi oraz ogranicza hałas w pomieszczeniu kas.

 

 

Obudowa głośników i mikrofonu wykonana jest z wysokiej jakości stali, malowanej proszkowo i jest odporna na próby wandalizmu. Zarówno mikrofon jak i głośniki zamontowane w zestawie, zapewniają wysoką zrozumiałość komunikatów. Każdy interkom może być doposażony w pętlę indukcyjną, która poprawia komfort obsługi osób niedosłyszących, używających aparatów słuchowych. Jeśli szukają Państwo rozwiązań tego typu, to firma Linearic ma różne gotowe rozwiązania interkomów kasowych w swojej ofercie.

 

PRODUCENT: Contacta - www.contacta.co.uk

DYSTRYBUTOR: Linearic - www.akustyk.pl

reklama
ostatnie wydarzenia

Intel Extreme Masters 2018 w Katowicach

Trwa drugi weekend tegorocznej edycji Intel Extreme Masters w Katowicach, w trakcie którego rozgrywane są finały Counter Strike: Global Offensive. Zmagania zawodników obserwuje nie tylko publiczność zgromadzona w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym, ale także dzięki ekskluzywnej transmisji widzowie przed telewizorami i ekranami komputerów na całym świecie. Aby mogli oni uczestniczyć w rozgrywce oraz śledzić to co dzieje się na poszczególnych scenach została stworzona sieć audio umożliwiająca przesyłanie sygnałów z gry, komentarzy i wywiadów towarzyszących wizji. Trwa drugi weekend tegorocznej edycji Intel Extreme Masters w Katowicach, w trakcie którego rozgrywane są finały Counter Strike: Global Offensive. Zmagania zawodników obserwuje nie tylko publiczność zgromadzona w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym, ale także dzięki ekskluzywnej transmisji widzowie przed telewizorami i ekranami komputerów na całym świecie. Aby mogli oni uczestniczyć w rozgrywce oraz śledzić to co dzieje się na poszczególnych scenach została stworzona sieć audio umożliwiająca przesyłanie sygnałów z gry, komentarzy i wywiadów towarzyszących wizji. 

TAGI:

Contacta
instalacje
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.