Danish Interpretation Systems w Polsound

UDOSTĘPNIJ:
29-06-2017

Z przyjemnością informujemy, że od czerwca tego roku Polsound oficjalnie reprezentuje firmę DIS w Polsce.

Od przeszło sześćdziesięciu lat duńska firma DIS (Danish Interpretation Systems) dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie instalacji i wynajmu systemów dla globalnego przemysłu konferencyjnego. Oferuje ona rozwiązania dla systemów dyskusyjnych, konferencyjnych, tłumaczeń wielojęzykowych i systemów na potrzeby instytucji parlamentarnych.

 

 

DIS, jako część grupy Informationsteknik Scandinavia, została przejęta przez Shure w 2011 roku. Współczesne systemy konferencyjne to więcej niż mikrofony, to złożone środowiska instalacyjne wymagające kompletnych rozwiązań technologicznych. Shure korzysta z doświadczeń firmy DIS łącząc technologie informatyczne, audio i wideo, dostarczając innowacyjne, przełomowe systemy konferencyjne o niezrównanej jakości.

Od prostych środowisk prezentacyjnych do rozbudowanych paneli dyskusyjnych z tłumaczeniami i kompleksowymi systemami głosowania – Shure jest w stanie zaspokoić w tym zakresie potrzeby każdego klienta.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.