Audio-Technica ATUC-50 podczas ISE2018

UDOSTĘPNIJ:
09-02-2018

Podczas ISE2018 Audio-Technica prezentowała możliwości systemu konferencyjnego, który jest przeznaczony do instalacji w pokojach spotkań, salach konferencyjnych i dyskusyjnych. Jego główną zaletą jest intuicyjność i prosta obsługa, zarówno dla użytkownika, jak i dla instalatora.

System składa się z jednostki kontrolnej, wyposażonej w procesor DSP (co w podobnych systemach tej klasy nie jest spotykane), jednostek dyskusyjnych, mikrofonów na gęsiej szyi, słuchawek, okablowania i zdalnego oprogramowania kontrolnego. Do jednego urządzenia kontrolnego można podłączyć pięćdziesiąt  jednostek dyskusyjnych, a w sumie system można rozbudować do stu pięćdziesięciu jednostek dyskusyjnych. Dziesięć jednostek dyskusyjnych może być aktywnych w tym samym czasie. Kolejnym, ważnym atutem systemu Audio-Techniki jest możliwość rejestrowania czterech kanałów audio przez USB.

 

 

 

PRODUCENT: Audio-Technica - eu.audio-technica.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

reklama
ostatnie wydarzenia

Intel Extreme Masters 2018 w Katowicach

Trwa drugi weekend tegorocznej edycji Intel Extreme Masters w Katowicach, w trakcie którego rozgrywane są finały Counter Strike: Global Offensive. Zmagania zawodników obserwuje nie tylko publiczność zgromadzona w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym, ale także dzięki ekskluzywnej transmisji widzowie przed telewizorami i ekranami komputerów na całym świecie. Aby mogli oni uczestniczyć w rozgrywce oraz śledzić to co dzieje się na poszczególnych scenach została stworzona sieć audio umożliwiająca przesyłanie sygnałów z gry, komentarzy i wywiadów towarzyszących wizji. Trwa drugi weekend tegorocznej edycji Intel Extreme Masters w Katowicach, w trakcie którego rozgrywane są finały Counter Strike: Global Offensive. Zmagania zawodników obserwuje nie tylko publiczność zgromadzona w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym, ale także dzięki ekskluzywnej transmisji widzowie przed telewizorami i ekranami komputerów na całym świecie. Aby mogli oni uczestniczyć w rozgrywce oraz śledzić to co dzieje się na poszczególnych scenach została stworzona sieć audio umożliwiająca przesyłanie sygnałów z gry, komentarzy i wywiadów towarzyszących wizji. 

czytaj także:

TAGI:

Audio-Technica
prezentacje
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.