Apart Audio na ISE2018

UDOSTĘPNIJ:
09-02-2018

W trakcie ISE2018 Apart Audio zaprezentował nowe głośniki z serii CM, a także całkowicie nową konstrukcję dla sklepów - KUBO.

Apart Audio zaprezentował na ISE 2018 nowe, kwadratowe głośniki KUBO dedykowane dla sieci sklepów.

 

 

Na stoisku prezentowane były również nowe zestawy sufitowe z serii CM.

 

 

Swoją drogą, jeśli jesteś ciekaw co oferują dostępne na polskim rynku modele, to w październikowym (2017 r.) wydaniu AVintegracji umieściliśmy test serii CM Design.

PRODUCENT: Apart Audio - www.apart-audio.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

reklama
ostatnie wydarzenia

Intel Extreme Masters 2018 w Katowicach

Trwa drugi weekend tegorocznej edycji Intel Extreme Masters w Katowicach, w trakcie którego rozgrywane są finały Counter Strike: Global Offensive. Zmagania zawodników obserwuje nie tylko publiczność zgromadzona w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym, ale także dzięki ekskluzywnej transmisji widzowie przed telewizorami i ekranami komputerów na całym świecie. Aby mogli oni uczestniczyć w rozgrywce oraz śledzić to co dzieje się na poszczególnych scenach została stworzona sieć audio umożliwiająca przesyłanie sygnałów z gry, komentarzy i wywiadów towarzyszących wizji. Trwa drugi weekend tegorocznej edycji Intel Extreme Masters w Katowicach, w trakcie którego rozgrywane są finały Counter Strike: Global Offensive. Zmagania zawodników obserwuje nie tylko publiczność zgromadzona w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym, ale także dzięki ekskluzywnej transmisji widzowie przed telewizorami i ekranami komputerów na całym świecie. Aby mogli oni uczestniczyć w rozgrywce oraz śledzić to co dzieje się na poszczególnych scenach została stworzona sieć audio umożliwiająca przesyłanie sygnałów z gry, komentarzy i wywiadów towarzyszących wizji. 

TAGI:

Apart Audio
prezentacje
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.