SENNHEISER SpeechLine

UDOSTĘPNIJ:
26-01-2017

Dobry zestaw konferencyjny to nie tylko taki, który oferuje znakomite przetwarzanie dźwięku, ale dodatkowo musi zapewnić swobodę ruchu i wygodę prelegentowi.

Do tego grona z pewnością można zaliczyć cyfrowy, bezprzewodowy system mikrofonowy firmy Sennheiser z serii Speechline. Co prawda, testowaliśmy już podobny w pierwszym numerze naszego magazynu, ale tym razem przedstawiamy wersję z mikrofonem nagłownym i nadajnikiem bodypack. Tego typu rozwiązania są szczególnie polecane do zastosowań konferencyjnych lub prezentacji, ponieważ oferują wysoki komfort pracy. Zapraszam do dalszej lektury, aby poznać możliwości i funkcje systemu.

AUTOR: Marcin Ziniak

PRODUCENT: Sennheiser - www.sennheiser.com

DYSTRYBUTOR: Aplauz - www.aplauzaudio.pl

reklama
galeria
czytaj także:
testy

SENNHEISER TeamConnect Ceiling

Sennheiser to znana niemiecka firma, będąca jednym z głównych graczy na współczesnym rynku audio. Ma za sobą kawał historii. Została założona zaraz po II wojnie światowej, w 1945, przez Fritza Sennheisera wespół z kilkoma innymi inżynierami Uniwersytetu Hanowerskiego. Pierwszym produktem nowo założonej firmy był woltomierz, natomiast pierwszy mikrofon został skonstruowany rok później. Po dziesięciu latach firma zatrudniała już dwieście pięćdziesiąt osób, a w 1956 stworzono pierwszy mikrofon kierunkowy. Ciekawym epizodem w działalności marki było wejście producenta na rynek lotniczy w 1980 roku, którego efektem była produkcja zestawów słuchawkowych dla Lufthansy. Wartym wspomnienia jest też fakt otrzymania przez Fritza Sennheisera oskara technicznego w 1987 roku za konstrukcję mikrofonu kierunkowego. 

TAGI:

Sennheiser
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.