Edbak VWPOP65-L

UDOSTĘPNIJ:
28-08-2017

Założona w 1992 roku przez Edwarda Bąka firma zdobywa coraz większe uznanie. Nie przez przypadek oczywiście. Za jakość produktów marki Edbak odpowiada kadra składająca się z około stu dwudziestu pracowników, którzy wspierani są nowoczesnym parkiem maszynowym, a organizacja pracy jest umacniana systemem zarządzania jakością spełniającym normy ISO 9001.

Specjalizująca się w systemach mocowań ekranów LED/LCD oraz projektorów firma mieszcząca się w Piotrowicach koło Lublina opracowała autorskie rozwiązania docenione na całym świecie. W jej ofercie znajdziemy również pełną gamę produktów dla digital signage – przede wszystkim totemy, infokioski oraz obudowy zewnętrzne i wewnętrzne, które są projektowane i dostosowywane do potrzeb odbiorcy końcowego na każdym etapie prac. Produkty Edbak znajdują zastosowanie w centrach handlowych, lotniskach, dworcach, metrze oraz innych miejscach użyteczności publicznej. Jest nam niezmiernie miło, że możemy przedstawić na łamach „AVIntegracji” nagrodzony w trakcie ISE2016 uchwyt do instalacji wielomonitorowych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, jakie możliwości on niesie, zachęcamy do lektury.

Uchwyt VWPOP65-L zaprojektowano z myślą o łatwej i szybkiej obsłudze serwisowej ekranów w wielomonitorowych instalacjach ścian wideo. Łatwy w obsłudze mechanizm wysuwny cechuje się całkowitym wysunięciem pojedynczego ekranu ze ściany, co umożliwia dostęp i prowadzenie prac serwisowych w szybki i bezpieczny sposób. 

Prezentowany uchwyt umożliwia niezależną, ośmiopozycyjną regulację oraz precyzyjne wyrównanie ekranów bez konieczności używania narzędzi. Pozwala to błyskawicznie konfigurować położenie ekranów, co przekłada się bezpośrednio na obniżenie kosztów instalacji. Wysuwny mechanizm zapewnia wygodny dostęp serwisowy do ekranów instalowanych we wnękach i miejscach z utrudnionym dostępem. 

AUTOR: Arkadiusz Kowalski

PRODUCENT: Edbak - www.edbak.com

DYSTRYBUTOR: Edbak - www.edbak.com

reklama
galeria
czytaj także:
testy

EDBAK VX 100

Na łamach AVI często pojawiają się nowoczesne rozwiązania multimedialne dla przestrzeni publicznych oraz wszystkich innych miejsc wymagających aktywnych paneli informacyjnych. Firma Edbak to polski producent, który w sposób bardzo dynamiczny dostosowuje swoją ofertę do potrzeb rynkowych. Firma istnieje od 1992 roku i zatrudnia około stu czterdziestu pracowników. Ta polska marka korzysta z bardzo nowoczesnego parku maszynowego, wspieranego własnym biurem konstrukcyjnym. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się wszelkie rozwiązania dotyczące systemów mocowań dla wyświetlaczy LED/LCD, ale nie tylko. Edbak to również urządzenia i akcesoria dotyczące sektora digital signage – w szczególności totemy, infokioski oraz obudowy zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Produkty Edbak są widoczne w miejscach, które każdy z nas kojarzy. Należałoby tu wymienić Port Lotniczy im. F. Chopina, Metro Warszawskie czy Parlament Europejski. W cyklu „Pod lupą” przybliżę multimedialny infokiosk oznaczony symbolem VX100.

TAGI:

Edbak
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.