Edbak VWPOP65-L

UDOSTĘPNIJ:
28-08-2017

Założona w 1992 roku przez Edwarda Bąka firma zdobywa coraz większe uznanie. Nie przez przypadek oczywiście. Za jakość produktów marki Edbak odpowiada kadra składająca się z około stu dwudziestu pracowników, którzy wspierani są nowoczesnym parkiem maszynowym, a organizacja pracy jest umacniana systemem zarządzania jakością spełniającym normy ISO 9001.

Specjalizująca się w systemach mocowań ekranów LED/LCD oraz projektorów firma mieszcząca się w Piotrowicach koło Lublina opracowała autorskie rozwiązania docenione na całym świecie. W jej ofercie znajdziemy również pełną gamę produktów dla digital signage – przede wszystkim totemy, infokioski oraz obudowy zewnętrzne i wewnętrzne, które są projektowane i dostosowywane do potrzeb odbiorcy końcowego na każdym etapie prac. Produkty Edbak znajdują zastosowanie w centrach handlowych, lotniskach, dworcach, metrze oraz innych miejscach użyteczności publicznej. Jest nam niezmiernie miło, że możemy przedstawić na łamach „AVIntegracji” nagrodzony w trakcie ISE2016 uchwyt do instalacji wielomonitorowych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, jakie możliwości on niesie, zachęcamy do lektury.

Uchwyt VWPOP65-L zaprojektowano z myślą o łatwej i szybkiej obsłudze serwisowej ekranów w wielomonitorowych instalacjach ścian wideo. Łatwy w obsłudze mechanizm wysuwny cechuje się całkowitym wysunięciem pojedynczego ekranu ze ściany, co umożliwia dostęp i prowadzenie prac serwisowych w szybki i bezpieczny sposób. 

Prezentowany uchwyt umożliwia niezależną, ośmiopozycyjną regulację oraz precyzyjne wyrównanie ekranów bez konieczności używania narzędzi. Pozwala to błyskawicznie konfigurować położenie ekranów, co przekłada się bezpośrednio na obniżenie kosztów instalacji. Wysuwny mechanizm zapewnia wygodny dostęp serwisowy do ekranów instalowanych we wnękach i miejscach z utrudnionym dostępem. 

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.