Sennheiser MKE 2 elements

UDOSTĘPNIJ:
18-05-2017

Są takie doświadczenia i miejsca poza szlakami, które są tak samo niesamowite pod względem dźwięków, jak i obrazów. Wie o tym doskonale Sennheiser, dlatego zaprezentował mikrofon do zadań specjalnych.

Wodoodporny mikrofon MKE 2 elements Action Mic pójdzie wszędzie tam, gdzie idzie twoja kamera GoPro HERO4. Teraz możesz mieć fenomenalny dźwięk także w ekstremalnych warunkach. Takich, do jakich zostało stworzone twoje GoPro.

Kamera GoPro HERO4 została stworzona dla ludzi naprawdę ekstremalnych, aby dzięki niej mogli dzielić się ze światem swoimi sportowymi przygodami. Ale w porównaniu z jej doskonałej jakości obrazem, dźwięk wciąż pozostawiał wiele do życzenia. Teraz to się zmieni. Sennheiser prezentuje nowy mikrofon, który został zatwierdzony przez GoPro: MKE 2 elements. Ten super wytrzymały, odporny na wodę, uderzenia i podmuchy wiatru mikrofon zachowuje doskonałą jakość dźwięku nawet w dynamicznych sportowych emocjach.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.