QSC Q-SYS TSC-47W-G2

UDOSTĘPNIJ:
18-08-2017

QSC zaprezentowało urządzenie, dzięki któremu integratorzy otrzymali prosty w konfiguracji kontroler ścienny z interfejsem użytkownika, jaki możemy w pełni dostosować bez konieczności znajomości jakiekolwiek języka programowania.

TSC-47W-G2 jest naściennym kontrolerem wyposażonym w dotykowy ekran o przekątnej 4,7 cala. W przeciwieństwie do pozostałych przedstawicieli serii kontrolerów Q-Sys, w prezentowanym zastosowano nowy ekran stanowiący kombinację technologię dotykowego LCD o rozdzielczości 960 × 540 pikseli i zasilania przez sieć LAN (Power over Ethernet). Tym samym kontroler wymaga jedynie jednego kabla. Do tego może pracować zarówno w pionie, jak i poziomie, co daje integratorom wiele dodatkowych możliwości instalacji. Ekrany w kontrolerze tworzymy bezpośrednio w oprogramowaniu Q-SYS Designer. Konfiguracja jest wyjątkowo intuicyjna, ponieważ oparto ją na zasadzie przeciągnij i upuść. W zależności od potrzeb TSC-47W-G2 może zostać zaprogramowany jako zaawansowany kontroler lub jako narzędzie pełniące jedynie określone funkcje.

PRODUCENT: QSC - www.qscaudio.com

DYSTRYBUTOR: Aplauz - www.aplauzaudio.pl

reklama
czytaj także:
testy

QSC Q-SYS Core 110f

Amerykańska firma QSC, której interesy w Polsce reprezentuje Aplauz, znana jest nam głównie z wysokiej jakości systemów nagłośnieniowych, jakkolwiek nie jest to jedyny obszar jej zainteresowań. Dość prężnie działa też na rynku instalacyjnych systemów AV, a sztandarowym produktem w tej dziedzinie jest QSC Q-SYS. To system umożliwiający dystrybucję różnego typu treści multimedialnych, których prezentacją można sterować na szereg sposobów i w obiektach o zróżnicowanej wielkości. Tematem tego tekstu jest działający, najmniejszy w ramach systemu Q-SYS Core procesor DSP, Core 110f. Choć wygląda dość niepozornie, pozwala realizować wszystkie funkcje, jakie udostępnia cała platforma Q-SYS, łącznie – co bardzo istotne – z obsługą protokołu AES67.

TAGI:

QSC
Kontroler ścienny
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.