Logitech MeetUp

UDOSTĘPNIJ:
05-07-2017

Wiele pomieszczeń biurowych, w których przebywamy, nie spełnia warunków do prowadzenia profesjonalnych konferencji. Za sprawą nowej kamery od Logitech ten stan rzeczy ma szansę się zmienić, ponieważ kamera MeetUP została zaprojektowana, aby pracować w trudnych warunkach bez negatywnego wpływu na jakość obrazu.

Nowa kamera od Logitech wprowadza wysoką jakość obrazu do małych pomieszczeń konferencyjnych. Dzięki szerokiemu polu widzenia 120°, czujnikowi o bardzo wysokiej rozdzielczości 4K i autorskiemu obiektywowi każda osoba przy stole jest wyraźnie widoczna. Zintegrowana obsługa dźwięku jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w małych pomieszczeniach, dzięki czemu można każdego zobaczyć i usłyszeć. Trzy mikrofony z technologią formowania wiązki i dostrojony głośnik sprawiają, że spotkania brzmią równie dobrze, jak wyglądają. Aby zwiększyć zasięg dźwięku do 4,2 m, można dodać mikrofony rozszerzające do kamery MeetUp. Kamerę wystarczy podłączyć do wolnego portu USB, aby błyskawicznie rozpocząć konferencję za pomocą ulubionego oprogramowania – bez sterowników i skomplikowanej konfiguracji.

Niewielkie pomieszczenia konferencyjne cieszą się coraz większą popularnością, a kamera MeetUp spełnia związane z nimi wymagania. Kamera oferuje doskonałą rozdzielczość, balans kolorów i poziom szczegółowości w ciasnych miejscach. Dzięki dołączonemu wieszakowi ściennemu i kompaktowej konstrukcji, która minimalizuje liczbę kabli, kamera świetnie sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach.

Producent przygotował również szereg akcesoriów dla prezentowanej kamery; mobilną aplikację sterującą, zewnętrzny, biurkowy mikrofon i uchwyt do montażu kamery MeetUP na telewizorze.

PRODUCENT: Logitech - www.logitech.com

TAGI:

Logitech
Kamera konferencyjna
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.